Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire izgulós...

Miért vagyok ennyire izgulós fajta és lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Hétfőn utazunk el családdal Spanyolországba, de már most nagyon izgulok, majdhogynem görcsölök, és néha arra gondolok, hogy inkább itthon maradtam volna.

Mit lehet ez ellen tenni, hogy ne izguljak ennyire? Citromfűteát iszok gyakran, de részben segít, részben nem.



2017. szept. 7. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük a legmélyebb problémával: Konkrétan milyen esemény bekövetkezésétől félsz?
2017. szept. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából semmitől. Csak az egész miatt izgulok, mert szokatlan az eddigi szinte mindennapi programjaimtól.
2017. szept. 7. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez normális :D Örülj neki, hogy nem vagy kiégve és ilyeneken izgulsz :D
2017. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Örülök nagyon, de szokatlan dolgoknál az utolsó pillanatokban mindig van ilyen érzésem, hogy "köszi inkább mégsem"
2017. szept. 7. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, de ilyenkor "be kell yolózni" :D Még lehet, hogy élvezni fogod a végén.
2017. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudom, hogy élvezni fogom, de akkor is ez a helyzet. hogy érted, hogy be kell yolozni?
2017. szept. 7. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagy levegőt veszel és elmész :D Legalábbis egy ilyen lehetőségnél ezt ajánlott tenni.
2017. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ozgu izgulj csak nincs ZZ azzal baj. Majd elmúlik.
2017. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ugyanmár, tök normális, hogy izgatott vagy. Az utazás célja a pihenés, próbálj meg kiszakadni a mindennapok stresszéből, és kezdd el élvezni. Ne parázz mindenen :)
2017. szept. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!