Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szereted minél előbb elintézni...

Szereted minél előbb elintézni a dolgokat, vagy az a fajta vagy aki az utolsó pillanatig halogatja?

Figyelt kérdés
Én általában a második 😅

2018. máj. 15. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindent minél előbb elvégezni. Annál jobb.
2018. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem intézek el semmit. Volt már belőle gond, de simán lehet így élni.
2018. máj. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amit szeretek, azt igyekszem minél hamarabb elvégezni, akkor is ha munkáról van szó, nem csak szórakozásról.

De a pepecselős látszat nélküli munkákat, csekkbefizetéseket, hivatalos ügyek intézését mindig utolsó utáni pillanatra hagyom, mert gyűlölöm és inkább olyan dolgokat csinálok helyettük amiket szeretek. Tudom ez elég éretlen hozzáállás, mert attól hogy halogatom, még nem fogom megúszni a dolgokat, akkor meg már jobb lenne minél hamarabb letudni. De könnyű azt mondani

2018. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Köztes: van, amit igen, van, amit halogatok.
2018. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindent időben elintézek, aztán pihi.
2018. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az a típus vagyok, aki addig halogatja a dolgokat, amíg lejár az idő, és nem haladok végül semmit.
2018. máj. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Halogatós típus vagyok, de ami nagyon fontos vagy különleges érdekem fűződik hozzá, ott előre veszem a dolgot.
2018. máj. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hangulattól függ, de sajnos általában halogatok.
2018. máj. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utóbbi. Szerintem Pató Pál lehetett az üknagyapám.
2018. máj. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször én is halogatok. Főleg az unalmas, papírmunkás ügyintézéseket. Bleh.
2018. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!