Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire fura, ha valaki...

Mennyire fura, ha valaki tanár szeretne lenni, viszont nem szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen ismerősöm. Ő középiskolai tanár szeretne lenni. Viszont elmondása alapján nem igazán szereti a gyerekeket, bár ezalatt inkább a tíz év alattiakra céloz. Tudom, hogy nagyon nem egy korosztály a kettő, de azért nekem olyan furán hangzik.
2020. jún. 3. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon nem egy korosztály.
2020. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A tanárok nagy része utálja a gyerekeket. Ez nem meglepő.
2020. jún. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A középiskola már nem annyira a gyerek korosztály, egyébként a kicsikkel akár nehezebb is lehet.
2020. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lenne fura, ha általános iskolába akarna menni tanítani. Ebben nincs semmi ellentmondás.
2020. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Te gyerekeidhez hogy viszonyul?
2020. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nincsenek gyerekeim és neki sincsenek. De igazából nem arról van szó, hogy utálja a tíz év alattiakat, inkább csak nincs türelme hozzá.
2020. jún. 3. 11:39
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg is értem, némelyik szülő is megéri a pénzét. A középiskolások azért már többnyire függetlenebbek a szüleiktől.
2020. jún. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Engem ez abból a szempontból háborít fel, hogy 10 éves kor alatt a legtöbb gyerek egy "kisördög". Engem sokat piszkáltak/terorizáltak ezidőben, és sajnos a tanárok nem segítettek, holott ez is a munkájuk része és felelősséget vállaltak rá. Ez a kor nagyon instabil, ekkor dől el hogy tudsz beilleszkedni egy közegbe, és amit ott szerzel tapasztalatot egy életen át cipeled. Én sem szeretem a gyerekeket, de nem is mentem tanárnak. Az ilyen nem való annak, de ez csak az én "szerény" véleményem.
2020. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Most látom, hogy középiskolásokra gondol, ez esetben nem jogos a kifakadásom elnézést. Azért remélem, nem vált általános iskolára.
2020. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan állatorvos, aki rágcsálókkal, hüllőkkel, madarakkal foglalkozik, de fél a kutyáktól pl. Ebben sincs semmi ellentmondás.


Van olyan bolti eladó, aki nem tud fejben számolni, ez sem hátráltatja a munkájában, mert úgyis mindent be kell ütniük a gépbe.


Van olyan autószerelő, aki imád szerelni, de vezetni nem.


És így tovább, és így tovább. Középiskolában készül tanítani, akkor mi köze lenne a 10 év alattiakhoz, akiket nem csíp? Egyáltalán nincs fedésben a kettő, hogy "fura" legyen.

2020. jún. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!