Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy vékony embernek miért...

Egy vékony embernek miért merik mások mondani, hogy "Jajj, de sovány vagy!"? Míg egy kövérnek ilyet nem mondanak pl."De kövér vagy".

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 02:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
Mert az emberek álszentek.
2020. jún. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, én nem vagyok kövér de folyamatosan szóvá tették a családtagjaim egész életemben, és kövéreztek.
2020. jún. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
#2 -nek : Igazából itt nem a családtagokra gondolok, hanem random emberekre. Osztálytársakra, ismerősökre, idegen emberekre..
2020. jún. 4. 02:19
 4/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát szerintem random emberektől ugyanolyan illetlenség a jajdesoványvagy is.

Ilyesmit csak bizalmasabb viszonyban tesznek szóvá.

2020. jún. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
#4-nek: Igen, illetlenség szerintem is, mégis elég gyakori.Saját tapasztalataim alapján..
2020. jún. 4. 02:32
 6/34 anonim ***** válasza:
70%

Én a "nyeszle" illetve a "gezemice" szót nem bírom elviselni. Megkaptam már többször, mert 190 centihez 70 kiló vagyok, de utálom amikor úgy ítélkeznek, hogy sovány tehát biztos, hogy egy szél elfújná.

Járok edzőterembe és k**va jó fizikai állapotban vagyok, szóval így ennek tudatában számomra rosszul esik. Főleg, hogy olyan embertől kapom meg aki egy 20 kilós betonkő alatt összeroskad :D

2020. jún. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
65%

Mert a kövérség most divat, ès mindenki istennő, aki 120 kiloval kimer menni a strandra. Meghát ugye PAJZSMIRIGYBETEG! Ez nagyon-nagyon fontos! Ja meg a GENETIKA!!


Aki meg sovány, az csak hülye lehet, és éhezteti magát. Vagy jajdeszerencsés, neki nem kell kínlódnia... blablabla...

2020. jún. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Mert a sovány az ideális és azt hiszik, hogy mindenki sovány akar lenni, el sem tudják képzelni, hogy ez a megjegyzés akár sértő is lehet. Azt hiszik mindenki odáig van, ha ilyet hall.
2020. jún. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
41%

#7 Miért ne mehetne 120 kilósan a strandra? Oda megy, ahova akar.

Inkább az a durva, hogy 300 kilókkal fehérneműmodellkednek, meg százezres követőtáborokat szereznek a közösségi oldalakon és azt közvetítik fiatal, nőknek, hogy legyél te is ilyen, mert nincs ezzel semmi gond.

A másik oldalról meg 37 kilós haldokló pin@virágok közvetítik ugyanezt, tehát akiket könnyen befolyásol a média kb. választhatnak, hogy melyik irányba rombolják le az egészségüket.

2020. jún. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
69%
9 nem jött át, amit mondani akartam, ugye? Mellesleg 120 kiló nagyon nem egészséges... de úgy látom, te is ezt a tábort erősíted.
2020. jún. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!