Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kerültél már olyan helyzetbe,...

Kerültél már olyan helyzetbe, hogy minden hátsó szándék nélkül csináltál valamit, ami teljesen máshogy vette ki magát és közfelháborodást váltott ki, ami után mindenki ellened támadt? (Akár arctalanul is, h nem tudták h te voltál?)

Figyelt kérdés
Köszönöm ha írtok, nagyon örülnék neki!

2020. jún. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt. Máig nem értem hogy miért fordultak olyanok is ellenem akiknek az egész ügyhöz gyakorlatilag semmi közük nem volt.
2020. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En csak szorakozàsbol csinaltam nem is jelentöset, de egyszer hajnalban vagy ilyen lehetetlen idöpontban kellett elindulnom vonattal. A pàlyaudvaron meg nyüzsögtek a rendörök, én meg mindig kikerültem öket, meg hàttal fordultam stb, aztan felszàlltam, és felszàlltak utanam a vonatra de ugy, mint valami kommando, egymassal jelbeszéltek kint, hogy ki merröl közelitsen meg, aztàn bejöttek hozzàm, hogy "vonatellenörzés", amit nem értettem, es mutattam hang nélkül, hogy tessék,(hàt ellenörizzék a vonatot), aztan azt hitték, azert nem értem, mert nem tudok magyarul, igy angolul kezdtek beszélni, mire megèrtettem, hogy nem a vonatot, hanem engem akarnak ellenörizni, aztan egymasra néztek olyan lefaradt fejjel, hogy bakker ez magyar, ök meg angulul vergödnek, meg miattam "kommandoztak", inkabb nem is szoltak semmit, otthagytak :)
2020. jún. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!

#1 leírod esetleg, ha nem gond, hogy mi volt?

2020. jún. 5. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha elmegyek a munkahelyemen szabira, vagy betegszabira, az ilyen kategóriát okoz, pedig nem vagyok egy "hú de jó" munkaerő.
2020. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen, kisebb dolgok, szerintem mindenkivel.

Nagyobb még nem, mondjuk én alapból teszek mások véleményére, lehet ezért.

2020. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!