Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy egy ember...

Girlll3 kérdése:

Létezik olyan, hogy egy ember csak úgy szívesen, semmi hátsó szándék nélkül segíteni akar?

Figyelt kérdés
Rossz munkahelyen dolgoztam, nem éreztem magam ott jól és egy ott dolgozó férfi segíteni akar, hogy el tudjak helyezkedni a szakmámban. Az összeköttetései által tud segíteni nekem. Alig ismerjük egymást és mégis valamiért segítene.

2019. dec. 18. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Valamiért. Általában valamiért. De lehet, hogy kifogtál egy szentet.
2019. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom hogy őt mi vezérli, általában ha szivességet teszek, az azért van, mert egyszer talán még viszonozhatja az illető. De van olyan hogy csak simán örülök ha segíthetek valakinek és nem azért mert várok cserébe valamit.
2019. dec. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Létezik, legalábbis én hátsó szándék nélkül szoktam segíteni másoknak.
2019. dec. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen voltam.

Aztán leszoktattak róla az emberek.

2019. dec. 19. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Nincs olyan,hogy teljesen "hátsó szándék" nélküliség.Az legönzetlenebb ember is tudja azt,hogy amit tesz másokkal,az neki is jó.

Most így a volt kollégád motivációját elég nehéz lenne megmondani,ehhez látni is kéne,hogy kicsoda az illető.Lehet,hogy tetszel neki,de lehet,hogy tényleg szívesen segít,mert átérezte,hogy rossz volt ott neked,és ha már megteheti,akkor segít.

2019. dec. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!