Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valakinek mélyen a...

Amikor valakinek mélyen a szemébe nézel, bele látsz a lelkébe, hogy milyen ember? Legalább annyira, hogy jó vagy rossz a természete, vagy a szándék ami vezérli?

Figyelt kérdés

Én minden embernél ezzel kezdem, és valahogy a szándékot érzem ami vezérli... Nem szoktam tévedni, mégis sokan bolondnak néznek.

(Az elszántságot és a hazugságot is jól felismerem.)


Más is érez ilyesmit, amikor valakinek a szemébe néz?


2019. dec. 11. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez butaság, úgy játszom meg magam ahogy akarom.
2019. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy látni bele. A szemszínét látod max,de azt,hogy milyen ember is valójában azt nem.
2019. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell a szemébe nézni, csak megnézni a személyiségét, a cselekedeteit.
2019. dec. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel van igazság abban, hogy a szem a lélek tükre, elhiszem, hogy vannak emberek, akik mélyebben érzékelnek egy-egy tekintetet, ami sokféle lehet, és ha minden nem is, de kelthet negatív vagy pozitív benyomást. Viszont az indítékokat nem hiszem, hogy ember láthatja egy másik emberét, pláne egy idegenét.
2019. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Érdekes... azt hittem sok ember érez ilyesmit.
2019. dec. 13. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!