Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Paul Street pszichopata?

Paul Street pszichopata?

Figyelt kérdés

Ilyesztő, hogy ilyen szimpatikus és kedvesnek tűnik, de annyira, hogy ez már gyanús.

Szerintetek pszichopata?



2020. jún. 6. 14:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Az a vicces, hogy ez már bennem is felmerült korábban. Egész egyszerűen van valami a srácban ami nagyon taszít.

Régebben a dark webes videóinál is olyan volt, mintha csak mondaná a szövegben, hogy mennyire borzalmas dolgok ezek, de semmi igazi érzelem nem volt ezek mögött. Talán az maradt meg legjobban ezekből, mikor egyszer azzal kezdte a videóját, hogy este a bestgore-on barangolt. Mármint ki néz szánt szándékkal ilyen videókat?

De ezek nélkül is elidegenít az egész ember, mint fentebb leírtam.

2020. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Tegyetek mar a szivetekre a kezetek, ez egy fain gyerek. Jokepessegu, helyes, szimpatikus. Szeretnem ismerni szemelyesen, de '80 ota egyetlen kortars zseni sem adatott meg erre, igy elhagyom ezt az igenyt :) De legalabb ne frocsogjetek roluk... Mar most tobbet tettek az asztalra, mint ti valaha is fogtok. Johet a minusz!
2020. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem fröcsögtem, szerintem normálisan leírtam, hogy mi bajom vele és hogy miért gondolom azt amit.

Az, hogy többet tett le az asztalra szubjektív, mivel én személy szerint nem készítenék ilyen videókat. A szívemre teszem a kezem és továbbra is úgy gondolom, ahogy eddig :D

2020. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

A videóiban lévő szövegeket előre megírja. Később persze, hogy már nincs benne akkora érzelem a dolgok miatt, mert egyszerűen felmondja őket. De, pl. én is képes vagyok társaság előtt bármilyen számomra érzékeny témáról látszólag érzelemmentesen beszélni, de ettől nem vagyok pszichopata.

Az meg, hogy ki néz gore videókat. Hát, gyakorlatilag minden 2. tini. Ők sem pszichopaták, hanem kíváncsiak.

2020. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Sok ember szeret borzongani, a fiatalabbak meg végképp. Emlékszem, gyerekkoromban sorban néztük a horrorokat, pedig majd be**artunk. A félelem fellöki kicsit az adrenalin szinten. Idősebb korban általában lanyhulnak ezek a dolgok
2020. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%
Nem normális, de nem hinném, hogy pszichopata.
2020. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 hogy érted, hogy nem normális?
2020. szept. 27. 19:20
 18/20 anonim ***** válasza:
63%
Kedvesnek tűnik, ezért pszichopata? Ilyen alapon az összes "influencerről" ki lehetne írni ugyanezt a kérdést.
2020. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18 Mármint olyan manipulatív féle kedvesnek.

Például a Dancsó Péter eddig tabu volt nem nagyon mertek belekötni, viszont, ahogy Paul Streetet is próbálta beoltani egy videóban, egyből ugrottak és szét akarták szedni, mint youtuberek, mint nézők. A volt osztályfőnökével ugyan ez a helyzet (oké ott mondjuk megértem)

És alapból látszik rajta, hogy szinte bármit ki tud magyarázni.

2020. szept. 28. 18:34
 20/20 anonim ***** válasza:
51%
#19. Mondjuk Dancsó tényleg elment egy nagyon rossz irányba sajnos, szóval érett már, hogy valaki beszóljon neki. Az egy dolog, hogy ez pont Paul volt.
2020. dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!