Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek csúnya egy fiúnál...

Szerintetek csúnya egy fiúnál az a testalkat amikor nagyon keskeny dereka van, ezzel szemben a válla olyan széles mint egy "szekrény" ?

Figyelt kérdés

Nekem ilyen alakom van és szemből szerintem szörnyen mutatok.

Hátulról még úgy, ahogy elmegy.

Mit gondoltok az ilyen "alulról szörnyen sovány" aztán hirtelen nagyon kiszélesedő testalkatról?

Egyébként r*hadt magas vagyok (190) ahhoz képest súlyom nem sok.

Anyám pl nagyon vékony, mégis derékba egy csöppet szélesebb viszont vállba meg 3x olyan széles vagyok mint ő és kicsit furán mutat. De faterommal is ez van, derékba ő 2x szélesebb, vállba meg én vagyok nála 2x szélesebb.


Nem volna semmi probléma ezzel, ha derékba is szélesebb lennék, de ilyen arányokkal szerintem kicsit csúnyácska. Ti mit gondoltok?

Ezt a "szekrény" jelzőt mások aggatták rám, innen ez a megfogalmazás :D



2020. jún. 6. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ez a legjobb alkat egy férfinak, persze kell hogy legyen rajtad izom, de alapból szerencsés vagy
2020. jún. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Van rajtam izom, hisz járok edzeni csak sajnos az étrend amit nem bírok tartani. Folyamatosan kísérletezek, aztán hátha sikerül találni valamilyet ami elfogadható. Az a baj, hogy sz*r a genetikám is.


Aki képhez ragaszkodik dobjon egy privit aztán keresek valamilyet.

2020. jún. 6. 15:27
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát most már én is kíváncsi vagyok rád 🙂. Amúgy hacsak nem jársz szűk felsőben biztos nem gáz. Idővel úgyis fel fogsz szedni pár kilót és nem lesz annyira feltűnő. Így is csak azért az mert magas vagy.
2020. jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a szűk felsőket, olyan "b*zis" szerintem :D

De ez csak az én véleményem és nem akarok ezzel megbántani senkit aki ilyet hord. Én azokat szeretem amely nem is feszül de azért nem is "veszek el benne" :D


Egyébként most az étrendem tekintve e hét szerdájától újítottam. Rendeltem tápanyagkiegészítőként fehérjeport és teljesen átálltam a fehérjedús táplálkozásra. Csak az a gond, hogy a napi kalória még mindig kevés. Pl ma is bevittem 230gramm fehérjét (alapesetben 150re van szükségem) de emellé csak 2500 kalóriát. És hát ez az amin nem bírok javítani. Maximum 3300-3500 szokott lenni. De afelé tényleg nem megy a kalóriaszám. Pedig szerintem nekem pont az lenne a lényeg, hogy napról napra egyre több legyen a bevitt kalória mindaddig míg el nem érem a 4500-5000 kalóriát. De nem megy, mert már öklendezek a kajától. Szűk gyomrú vagyok :D

2020. jún. 6. 22:56
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem az
2020. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!