Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy nem születtem olyan pasinak amilyen szerettem volna lenni?

Figyelt kérdés

Ma jöttem haza állok be a kocsival (természetesen a tesómé mert én közel 30-hoz is csóró vagyok) és látok egy 16 körüli tökéletes külsejű srácot egy filigrán lánnyal boldogan sétálni. Ez már vagy a 3. alkalom hogy más csajjal látom (gondolom barátság extrákkal kapcsolatok ezek) és belegondoltam, hogy a nyomorult fiatalkoromban nekem erre a tinis hedonista csavargásra esélyem se volt, mert nemhogy szürke átlag nem lettem, de pont mindennek az ellenkezője vagyok amire vágytam:

+185 magasság

sportos, erős egészséges alkat jóképű arccal

nagy dákó

menő önbizalomtól fűtött dumás személyiség


Eleve az egész fiatalkorom a betegségekről és műtétekről szólt. Súlyos hormonális, mozgásszervi, anyagcsere betegségeim voltak/vannak így nem meglepő, hogy a fenti tulajdonságok mindig is csak álom maradt. Jobb lett volna ha ennyi erővel lánynak születek, mert a mostani törékeny alkatom legalább nem lenne hátrány a pasiknál.

Nekem teljesen kimaradt ez a csajozós, bulizós, Sziget-re járkálós szexuális életérzés, mert vagy mindig a kórházban kezeltek, hogy a következő pár hónapban ne fogyjak 45 kiló alá és ne romoljon a szervezetem a gyógyszerek miatt vagy pedig a szüleimnek segítettem, hogy visszaadjam azt a segítséget amivel ők állandóan támogattak ha szarul voltam. Eközben a kortársaim meg orrba-szájba dugtak a házibulikon, boldogok, fiatalok és szépek voltak és maradtak is. Én meg folyamatosan épülök le...



2020. jún. 2. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es a születésed előtt honnan tudtad hogy milyen pasinak kellene szüless?
2020. jún. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az életében valami nehéz. Lehet, hogy most orba-szájba kefél, de hogy lesz ő is olyan mély ponton az életében mint te az egészen biztos. Gondolj erre amikor irigykednél másokra. Az élet nem kivételez senkivel. Valószínűleg nem a testével lesznek gondjai, hanem a családjával munkahelyén stb dolgaival, ami akkor fog nehézséget okozni. Olyan meg nincs hogy mindenkinek minden életterület simán megy.
2020. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztaljon a tudat, hogy őrájuk is ez vár, amit ne átestél.


honnan tudod, hogy az irigyelt srácnak nem e azért van mindig újabb bnője, mert nem áll fel neki?

2020. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Te vagy az a típus, aki csak azért (lenne) hűséges, mert nincs lehetősége félremenni. Nem vagy jobb, mint az, aki gyakran váltogatja a partnereit.
2020. jún. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt dobta a gép, ebből kell a maximumot kihozni. Ha a hátralévő részét dühösen, önutálattal telve, keserűen, pesszimistán töltöd el, az is egy lehetőség, csak lassabban fog telni és nem csak te fogod utálni magad, hanem téged is mások.

Amin nem lehet változtatni, azt vállrándítással el kell fogadni. Rohadt igazságtalan az élet, az igaz, de ez van. Ha úgy fogod fel, hogy ez jutott, de kihozom belőle a maximumot, talán még kellemesen is telhet, mert a jövőt ugye sose lehet tudni. Akkor miért ne próbálnád legalább meg? Mit vesztesz vele?

2020. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy hogy tudatosítod a tényt, hogy ez így műmödik, és semmit se tehetsz ellene és ez jó, viszont olyanná válhatsz.
2020. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem indul mindenki egyenlo eselyekkel, ezt el kell tudni fogadni.
2020. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!