Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember akit mindenki...

Van olyan ember akit mindenki szeret? Vagy mindenkinek vannak utálói?

Figyelt kérdés

Szóval engem most nagyon rosszul érintett mert megtudtam hogy a hátam mögött szokott kibeszélni egy lány a barátaimnak ha egy társaságban vannak ( a barátok nem reagálnak mert a lány nagyon keresztbe tud tenni és nagyon kígyó, így inkább kerülik) egyébként élőben meg ölelget meg megjátsza magát, és rengetegen nem szeretik, egy igazi szarkavaró, kétszínű ember.

Szóval én nem igazán gondolnám magam megosztó embernek, sokan ismertek, szerettek, mindenhova beilleszkedtem és nagyon boldogan élem az életem. Nyilván nem az ő szánalmas véleménye miatt fogok keseregni de mègis picit rosszul esett, mert nekem nem igazán vannak nyílt utálóim, nem ilyen vagyok. Azért sem értem mert sosem tettem neki semmi rosszat


Nektek sok nyílt utálótok van? Hogy kezelitek az ilyeneket? Nem esik rosszul hogy semmit nem teszel neki keresztbe mégis oktalanul utàl? Van olyan akit mindneki szeretne?



2020. jún. 7. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyílt utálóm nincs, de bőven vannak, akik egyáltalán nem kedvelnek és ezzel semmi baj sincs, én se vagyok oda értük. Olyan ember nincs a bolygón, akit mindenki szeretne, mert teljes mértékben irreális és lehetetlen mindenkinek megfelelni.
2020. jún. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon vannak utálóim de imádóim sem. Aki szinte semmit sem mutat ki magából a világ felé az semleges az emberek számára. Persze lehet külső alapján utálni valakit de az is inkább olyan hogy nem vagy szimpatikus az ember számára. De az ilyen embereknél megérzem ezt és kerülöm is őket.
2020. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Akit mindenki szeret azt senki sem szereti.


Nem hallottad még?


Általában akit mindenki szeret, az egy maszkot hord, és mindenkinek a kedvére tesz.

De ha nem.ugy van ahogy ő elképzeli, akkor jön a kibeszeles.

Háta mögött. Aztán a napozás vissza.

Majd ezt sok ember megunja.


Az ilyen emberek személyiség zavarosak általában.


Szóval ha van saját személyiséged, határozott vagy,

Akkor magasról letojod ki szeret ki nem, mert tudatosan éled az életed, és van önbecsülésed.


Aki engem kibeszel, azt ignoralom.

2020. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem vannak nyílt utálóim. De nem érdekel, meg sem hallom, rá sem figyelek ha mondd valamit rólam vagy személy szerint nekem. Szerintem elég nagy szegénységi bizonyítvány önmagáról ha a nyílt utálathoz folyamodik úgy, hogy nem ártottam neki, és csak az szúrja a szemét, hogy más vagyok. Én ezt így fogom fel. Régebben engem is bántott ez a dolog, mint téged kedves kérdező, de szerintem túl lehet lépni ezen más felfogással.

Olyan nincs, hogy mindenki szereti azt az embert, olyan nincs, hogy mindenkinek azaz elfogadott. Sokszor irigység folytán nem szeretik. Akár ez is lehet egy kiváltó ok.

2020. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nincs olyan, hogy valakit mindenki szeressen. És ez így van jól. Mondok egy példát. A munkahelyemen volt egy ember, akivel nem nagyon nem jöttünk ki jól, szerencsére már elkerült onnan. Egy nagyon rossz indulatú, nem őszinte ember volt, tele komplexusokkal, és aki nem nyalt neki, azt a háta mögött mindennek elmondta. Engem utált a legjobban. Mert én a szemébe mondtam az igazságot. Őszintén, nagyon örültem, hogy nem felelek meg ennek az embernek, és nem "szeret", mert az azt jelentette volna, hogy olyan vagyok mint ő.

Tudom, közhely, de soha ne másnak akarj megfelelni. Ha egy társaságból mindenki szeret, ott valaki(k) hazudnak.

2020. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajna igen, mindenkinek vannak utálói.
2020. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Én mindig megosztom a közvéleményt. Vannak, akik tűzön-vízen át követnének, míg mások megfojtanának egy kanál vízben. Ezen az oldalon is két táborra oszlik a nép. Van ki igazságot lát a válaszaimban, míg mások már a nevem láttán zsigerből nyomják a piros praclit.

De ez így jó. Sokkal jobb, mintha közömbös lennék mindenkinek.

2020. jún. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!