Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha amiatt rémálmai...

Mit tegyek, ha amiatt rémálmaim vannak, mert nem szedték le a fogkövemet?

Figyelt kérdés

Márciusban mentem volna fogorvoshoz, de lemondták az időpontomat. Magánba pedig nem vállalnak, csak halaszthatatlan eseteket, a fogorvos korára tekintettel. Na mindegy.

Azóta rémálmaim vannak, hogy kihullanak meg kitörnek a fogaim. Egy héten legalább 2-3x ezzel álmodom. Tudom, hogy hülyén, hangzik, de mit tegyek, hogy megnyugodjak? Már a fájdalom az ínyembe van, néha elkezd fájdogálni imitt-amott a fogam, de lehet csak beképzelem magamnak. Folyton nézem, melyik lazul ki, rettegek, hogy kihullanak vagy kirohadnak a fogaim. 3x mosok fogat, vagy még annál is többször, mert nagyon félek, még nagyon fiatal vagyok ahhoz, hogy kirohadjanak a fogaim.


Mit tegyek, hogy emúljon a félelmem és ne álmodjak ezzel állandóan?



2020. jún. 7. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

En utànanéznék hazilag mivel oldhato le.

Az legalàbb nem sèrtené fel a zomàncot.plusz vennék tooth mousse-t

Kiképezném magam :)

2020. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most már elvileg lehet fogorvoshoz menni fogkőleszedésre is
2020. jún. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Amugy a stay white v. cool mint listerine oblogetes par napig, es utana korommel is lepattog egy resze.
2020. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy magánban nem vállalnak? Én május végére voltam bejelentve magánban, amit még február végén kértem. Közben jött a vírus. A fogorvos felhívott május közepén, hogy náluk már biztonsági intézkedésekkel ugyan, de megindult a rendelés, ha akarok, mehetek. Óránként egy beteg, utána alapos fertőtlenítés. Én áttettem az időpontot június közepére, de nálunk már május végén fogadott a magándoki. Keress másik dokit.
2020. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ne ajánljuk már a sok házi butaságot,majd leszedi a fogorvos,a fogkő nem jön le otthoni birizgálással...
2020. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogkő miatt nem fognak kirohadni a fogaid. Nem jó, ha ott van, de nem is életveszélyes dolog. Leszedik, amikor leszedik, kár ezen aggódni.
2020. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De lehetőleg szedjék le
2020. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dm-ben van fogpor,ha jól átsikálod vele a fogadat, az leszedi. Szóval addig sikálod,amíg lejön. Müxik. Nekem amikor volt egy kis fogkövem, bevált. És szóval az tényleg már nem csak lepedék volt, de szóval lejött, leszedte. Szóval nekem működitt.
2020. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!