Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kevésbé érzékeny...

Hogyan legyek kevésbé érzékeny és gyenge?

Figyelt kérdés

Sajnos van egy olyan tulajdonságom, hogy bárki, akár csak egy kicsit is erélyesebben szól hozzám, nyersebb kritikát fogalmaz meg,könnybe lábad a szemem és elcsuklik a hangom. Még akkor is, ha ez nem konkrétan ellenem szól.

Az emberek emiatt előszeretettel élezik rajtam a nyelvüket. Nem tudom magam megvédeni, egy szó nem jön ki a számon.

Nem vagyok egy sírós típus, egy fent említett szituáció közben nem török ki könnyekben, csupán a szemem kezd el vörösödni és a könnyektől fényleni. Na meg a torkom szorul el.

Tudtok valamit, ami segít ennek kiküszöbölésében? Úgy érzem, ha nem állna fent ez a probléma az emberek kevesebbet ércelődnének rajtam.Egyáltalán lehet ezen még változtatni?

18/L



2020. jún. 7. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A gyakori kitűnő hely a megedzésedre. Na, ki kezdi? :D
2020. jún. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Senkinek sem esik jól, ha megbántják, csak van aki jobban leplezi. Azt tanácsolom, hogy először is legyél tisztában magaddal, a képességeiddel és obiektíven próbáld fogadni a kritikákat bármennyire is fáj. Ha igazuk van akkor nyeld le és próbálj meg változtatni azon, ha nincs igazuk akkor tojd le magasról! Akár motiválhat is egyes beszólásuk, hiszen te ismered magad a legjobban és tisztában vagy a képességeiddel. Ha bunkóságból csinálják és az sem hatja meg őket, hogy neked mennyire rosszul esik akkor egyszerű barmok akiknek a véleményére nem szabad adni, visszaszólni főleg. Ha indulatból mond neked valaki valamit az megint az ő baja, hiszen nem tudja kezelni a dühkitöréseit és valszeg el akarja rontani a másik napját ha az övé alapból pocsék volt. Egy bizalmasabb barátodnak is elmondhatod, ha kibeszéled magad sokat segít. Idővel megedződsz ha odafigyelsz ezekre. De tudd, hogy a másiknak az a célja, hogy téged ezzel felingereljen, nem kell kimutatni és neki lessz rosszabb mert nem tudta levezetni az indulatát.
2020. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Mondjad neki ilyenkor, hogy "kussoljál el b**dmeg mert akkora fülest lekeverek, hogy a fejed lesz alul, a f**zod meg felül, aztán hivatalosan is elkönyvelünk fszfejnek
2020. jún. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Köszönöm szépen a választ és egyben a segítséget!

2020. jún. 7. 18:41
 5/5 anonim válasza:
Fogadd el, vágd a legkomorabb arcot amit lehet, mély levegő és szorítsd bent amíg tudod majd ordíts vissza miközben kifújod hogy fogd be a k*baszott pofád, vaaagy kezdj el nevetni valahányszor sírnod kell minden erőddel és hidd el egy idő után megszokod. Én ezt csináltam és már temetéseken se tudok sírni. :)
2020. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!