Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem hajlandóa...

Az emberek miért nem hajlandóak elhinni hogy rossz ember vagyok amikor külön ki is emelem?

Figyelt kérdés

Én egy gonosz, kétszínű, nehezen kezelhető, makacs, másokat hátbaszúró, átverő, érzelmekkel hidegen hagyott ember vagyk, de hiába mondom másoknak már az ismerkedésünk legelején, nem hajlandóak elhinni. Miért? Annyit beszélnek az emberek, hogy ilyen meg olyan rosszak más emberek, meg hogy vigyázni kell másokkal hogy mikor akarnak rosszat, de amikor az ember érthetően és egyenesen elmondja a másiknak hogy ő egy rossz ember azt miért nem hajlandóak elhinni? Ráadásul, amikor pedig esetlegesen be is következnek rossz dolgok, akkor meg ujjal mutogatnak rám és leszúrnak érte, hogy én hogyan lehetek ilyen és csalódtak bennem...


Hogyan lehetne felfogatni másokkal már a beszélgetéseink legelején hogy én egy rossz ember vagyok?

17/f



2020. jún. 8. 20:44
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek nem gondolják, hogy azonnal őszinte leszel, a társadalomra nem ez a jellemző.


Ezek az emberek titkon remélik, hogy hazudsz és bebizonyítod az ellenkezőjét...

2020. júl. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek amikor ismerkednek mindig a kedvesebb, a legjobb énjüket mutatják, vagyis legtöbbjük. Szerintem másban is ezt keresik. Talán benned is ezt próbáltak megkeresni, de te egyből az ellenkezőjéről szeretted volna őket meggyőzni, amit ők valamilyen szinten érdekesnek találtak és téged akartak annak az ellenkezőjéről meggyőzni, hogy nem vagy rossz ember. Ez, ha nem sikerül az embereknek, mert valahogy alátámasztod a jellemzésed akkor fognak rád mutogatni. Hisz valamilyen szinten kudarcot vallottak maguknak, hogy benned nem találták meg azt, amit más ember már az elején kimutat ismerkedéskor, így ezért is fognak leszúrni érte.
2020. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmit csak tapasztalat alapján hisz el az ember
2020. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
96%
Miért hinne el neked bárki mármit? A tettek beszélnek, te "gonosz".
2020. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarsz rossz ember lenni? Talán így próbálsz igazolni bizonyos történéseket az életedben? "Ezt megtették velem. Nem is kérdéses miért, hiszen rossz ember vagyok." Ez nem helyes. Alapvetően nem azt szeretnéd, mint mindenki más, hogy elfogadjanak és szeressenek az emberek?

Ahelyett, hogy rossz embernek titulálod magad kérj bocsánatot (ha tényleg a te hibád volt), néha be kell ismerni, ha tévedtünk, hibáztunk. Ezáltal tudunk tanulni belőle és legközelebb másképp cselekszünk.

Ne taszíts el mindenkit magadtól, jó?

2020. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
7%
nem mindegy, mit gondolnak mások?
2020. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2020. szept. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
7%

Az ellenkezőjét mond csak azt értik meg. Például, ha valmi sértőt mondanak: annyit eszel, mint egy disznó, te Disznó"

Erre mi a reakció? Elmondod, ha mégegyszer így hív DIRR-DURR.

Üres beszéd, az ellenkezőjét mond: tudod sosem ütnélek meg, ha továbbiakban is Disznónak hívsz, tényleg nem törlöm veled fel a padlót.


Tehát az ismerkedéskor csak akkor foják fel a lényeget, ha ezt mondod:


"Én egy angyalságos galamb-lelkű, egyenes, toleráns HETERO-keresztény egészséges FÉRFI vagyok, néha makacs, őszinte, szókimondó, becsületes, együttérző ember vagyok."


Ha ezt elszavalod, nem fognak veled vitatkozni, nem akarnak az ellenkezőjéről meggyőzni. Szavak nélkül megértik, nem vagy beszámítható, egy hanta-ember vagy.

2020. okt. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert emberek nem szokták beismerni, hogy rosszak. Csak hátba szúrják a többieket. Az emberek ebből tanulnak.
2020. nov. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Önutalat van benned inkább. Majd kinovod
2020. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!