Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem hajlandóa...

Az emberek miért nem hajlandóak elhinni hogy rossz ember vagyok amikor külön ki is emelem?

Figyelt kérdés

Én egy gonosz, kétszínű, nehezen kezelhető, makacs, másokat hátbaszúró, átverő, érzelmekkel hidegen hagyott ember vagyk, de hiába mondom másoknak már az ismerkedésünk legelején, nem hajlandóak elhinni. Miért? Annyit beszélnek az emberek, hogy ilyen meg olyan rosszak más emberek, meg hogy vigyázni kell másokkal hogy mikor akarnak rosszat, de amikor az ember érthetően és egyenesen elmondja a másiknak hogy ő egy rossz ember azt miért nem hajlandóak elhinni? Ráadásul, amikor pedig esetlegesen be is következnek rossz dolgok, akkor meg ujjal mutogatnak rám és leszúrnak érte, hogy én hogyan lehetek ilyen és csalódtak bennem...


Hogyan lehetne felfogatni másokkal már a beszélgetéseink legelején hogy én egy rossz ember vagyok?

17/f



2020. jún. 8. 20:44
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
46%
Én elhiszem, hogy sz@r ember vagy.
2021. jan. 30. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Konkrétan mennyire vagy rossz? Írnál példákat, arra, h milyen nehézséget jelent a közeledben lenni.
2021. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Ahha, akkor olyan vagy mint én. Inkább szociopatának mondanám, mint gonosznak. Nincs rosszindulat, csak totális érdektelenség a másik irányába
2021. jún. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Manapság nem "divat" az önkritika.
2022. márc. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Jólvan. Jólvan!!! Éld csak ki a támadó ösztönöd! Engedj a sötét oldal csábításának. Add át magad a gyűlöletnek!!!


A legtöbb ember nem gondolkodik! 😉

2022. márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mi újság, hogy vagy, kérdező?
2022. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!