Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem hajlandóa...

Az emberek miért nem hajlandóak elhinni hogy rossz ember vagyok amikor külön ki is emelem?

Figyelt kérdés

Én egy gonosz, kétszínű, nehezen kezelhető, makacs, másokat hátbaszúró, átverő, érzelmekkel hidegen hagyott ember vagyk, de hiába mondom másoknak már az ismerkedésünk legelején, nem hajlandóak elhinni. Miért? Annyit beszélnek az emberek, hogy ilyen meg olyan rosszak más emberek, meg hogy vigyázni kell másokkal hogy mikor akarnak rosszat, de amikor az ember érthetően és egyenesen elmondja a másiknak hogy ő egy rossz ember azt miért nem hajlandóak elhinni? Ráadásul, amikor pedig esetlegesen be is következnek rossz dolgok, akkor meg ujjal mutogatnak rám és leszúrnak érte, hogy én hogyan lehetek ilyen és csalódtak bennem...


Hogyan lehetne felfogatni másokkal már a beszélgetéseink legelején hogy én egy rossz ember vagyok?

17/f



2020. jún. 8. 20:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Hiaba fogod bejelenteni, mert azt hiszik, h tulzol stb. Magukbol indulnak ki es azt hiszik, h nem is vagy te rossz, csak ugy mondod. Hiszen aki rossz az miert ismerne be rogton? Te inkabb amugy nem rossz ember vagy, hanem szociopata. Azert nincsenek erzelmeid es azert viselkedsz igy. Szoval csinaltass egy leletet egy pszichiaterrel es lebegtesd a ketkedok szeme elott, hogy itt a bizonyitek. De ha meg amugy valaki el is hinne, h te valoban rossz vagy akkor is lehet, h azt gondolja magaban: oke, de velem tuti nem lesz gonosz. De minek elore bejelenteni amugy? Most akkor te teljes maganyban akarsz elni? Mert ha elore elmondod mindenkinek es el is hiszik akkor utana nem fognak veled leallnu beszelni se.
2020. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Talán ha nem próbálnád az első beszélgetéskor erről meggyőzni őket, hanem hagynád, hogy a tetteid beszéljenek helyetted, akkor elhinnéd. Mert így, ebben a formában, csak egy idióta kamaszlány depis, önutáló picsogása hatását éred el vele és senki nem fogja komolyan venni.
2020. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%
Kamaszlány, kamaszfiú, egy kutya, most láttam csak a nemed. Ne magyarázd be nekik, maradj erről szépen kussban és hamar rájönnek, mi a helyzet.
2020. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
96%

Hiszen aki rossz az miert ismerne be rogton?

Mert nem igazan rossz, csak figyelemfelkeltes. Lehet, hogy a rosszfiut akarja jatszani?


Hogyan lehetne felfogatni másokkal már a beszélgetéseink legelején hogy én egy rossz ember vagyok?

Egyreszt miert akarod ezt tudatni veluk?

Masreszt kuldd el oket az anyjukba, vagy rugj belejuk, akkor tudni fogjak.


Amugy meg az igazan rossz ember nagyon ritkan adja ezt a masik tudtara. Az csak szepen eljatszadozik veled, manipulal, vagy alapbol eroszakos, DE nem bizonygatja.


Ez pont olyan, mint az intelligens embernek se kell bizonygatnia, hogy intelligens,

a tehetseges ember se bizonygatja, csak megmutatja, ugy cselekszik alapjaraton.

2020. jún. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem rossz vagy hanem hulye
2020. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
85%
Nem rossz ember vagy te, csak egy hülyegyerek. Majd kinövöd. Reméljük.
2020. jún. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Barackoshányás ***** válasza:
99%
Mert olyan, mintha ezzel akarnál kitűnni. Mintha felvágnál azzal, hogy szar ember vagy, kijelented, hogy te nem fogsz megváltozni, így kell téged elfogadni
2020. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
94%
Még egy wannabe pszichopata. Nagyon divatját éli ez most.
2020. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
90%

Én is beláttam, hogy emberileg nulla vagyok kb, mondjuk ezt nem szoktam reklámozni.


20F

2020. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
95%
Mert azt gondolják, hogy csak egy átlag kis tini vagy aki ugyanúgy vágyik a figyelemre, hogy valamivel kitűnjön, mint midnenki más, csak cigizni, vagy melegnek lenni már nem mer. Ezért próbálja magát nagyon badass-nak beállítani.
2020. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!