Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz, ha 5 magyar...

Nagyon gáz, ha 5 magyar sportolót sem tudok megnevezni?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik még aktívak. Egyedül Dzsudzsák Balázs és Hosszú Katinka nevét tudom hirtelen felidézni, néha még 1-2 eszembe jut, de ennyi.


Unalmasnak találom a sportokat, így a sporthíreket sem olvasom át, általában még a címeket sem.



2020. jún. 9. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem gáz, én se nagyon tudok magyar sportolókat.
2020. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

#1 Köszi a választ! Mondjuk külföldi sportolók terén vagyok sokkal tájékozottabb, de ott 10-15 nevet talán össze tudnék szedni, ha nagyon megerőltetem magam.


Mondjuk időközben eszembe jutott Berki Krisztián és Böde (neki nem tudom a keresztnevét), illetve rémlik egy László keresztnevű úszó, aki sikeres volt, de a vezetéknevét nem tudom, és azt sem, hogy aktív-e.

2020. jún. 9. 14:01
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem sem gáz, mindenkinek más az érdeklődési köre.

Én magam például szeretek sportolni, de sportközvetítéseket nem szoktam nézni, nem sok híres sportolót ismerek.

2020. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Mozogni én is szoktam, bár nem merem rá azt mondani, hogy sport és sokáig nem is csináltam semmit. Viszont az élsport, és az azt övező versengés, rajongás nem volt számomra vonzó.
2020. jún. 9. 14:03
 5/16 anonim ***** válasza:
5%
Én is utálok minden sportot nézni, de azért Puskás Feri, Hosszú Katinka, Gera Zoli, Milák Kristóf, stb., eszembe jutnak.
2020. jún. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Én azt mondom, hogy illik ismerni néhány sportolót. Én sem vagyok nagy sportrajongó, szinte kizárólag csak MotoGP-t meg F1-et nézek, de kapásból 20 magyar sportolót biztosan fel tudnék sorolni, sőt többet is. Ugyanúgy rockegyütteseket is tudnék sorolni, pedig nem vagyok rocker. Általános műveltség.
2020. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 Puskásról értelemszerűen hallottam, de ő már halott, én pedig élő, és aktív sportolókról beszélek.


#6 Nem tudom, a sport engem teljesen elkerült, késztetést sem érzek rá, hogy utána olvassak, pedig igyekszem tájékozott lenni, de ez a terület teljesen fekete foltként van és volt jelen az életemben.

2020. jún. 9. 14:46
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Azért a sportolók igen sokszor megjelennek a politikában vagy a szórakoztatóiparban is.
2020. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ennyi alapműveltség már illene hogy legyen.

Ez olyan, mint hogy hiába nem érdekel az aktuálpolitika, egy köztársasági elnököt meg a miniszterelnököt illik ismerni

2020. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is illene, hozzátartozik az alapműveltséghez és szerintem a hazaszeretethez is, hogy nem teljesen fogalmatlan az ember ezzel kapcsolatban sem.
2020. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!