Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki egyszer jól becsapot...

Ha valaki egyszer jól becsapott/nagyot hazudott, annak kell további esélyt adni?

Figyelt kérdés
Akár párkapcsolati, akár baráti vonalon. Én nem adnék, mert ha egyszer megtette, megteszi másszor is. Nem ilyen apróbb füllentésekre gondoltam.
2020. jún. 9. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon átvágott akkor nálam nincs több esély
2020. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell
2020. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szakadt már meg emiatt baráti kapcsolatom, és nagyon jól tettem, hogy megszakítottam.
2020. jún. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy mindenkinek adok második esélyt. Harmadikat viszont senkinek.
2020. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megadom a második esélyt még annak tudatában is, hogy tudom, újra elő fog fordulni. Eddig ez mindig így volt. De utána nem róható fel nekem, hogy még csak esélyt sem adtam, és rendszerint nem is próbálkoznak már. Párkapcsolatban, baráti körben és munkahelyen is így járok el.
2020. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én adok esélyt, de az már nem 100%-os bizalom. Nem vagyok haragtartó, de másodjára óvatos vagyok.
2020. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!