Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves kor előtt is van...

20 éves kor előtt is van kapuzárási pánik?

Figyelt kérdés

Vagy valami olyasmi?

Lassan vége a tinédzser éveimnek és úgy érzem, hogy egy csomó minden van, amiből kimaradtam.


2020. jún. 9. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
igen, sok embernél van ilyen
2020. jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
23 vagyok és még mindig tart. Folyamatosan pótolom a dolgokat, kb. 18-19 voltam mikor elkezdtem "élni". Szeretném még ha minimum 3-4 évig kihúznám.
2020. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
20 éves vagyok és én is így érzem. Hogy túl hamar felnőttem. Nagyon rossz érzés.
2020. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ez kapunyitási pánik, nem zárás.

Komolyan mondom.

2020. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, eztbkapunyitási pánik AK hívják, amikor rádjön a para, bhogy mennyi mindent el kellett volna érned már. 25 éves korom után el tudtam engedni, de bennem is bennem volt. Nyugi, semmiről sem maradtál le.
2020. jún. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az a kapunyitási pánik, amikor az életbe kilépve hirtelen elénk ömlenek a lehetőségek és nem tudunk választani, mert a legjobbat akarjuk, de nem tudjuk, melyik az?
2020. jún. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!