Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha egy 20 éves...

Mit gondoltok, ha egy 20 éves fiú ennyire koravén? Mitől alakulhat ez ki?

Figyelt kérdés
Nem jár el sehová. Vannak barátai, velük szokott találkozni hetente egyszer. A barátai is hasonlóak hozzá, ugyanannyi idősek. Nem járnak el bulizni, nem isznak. Néha sétálgatnak a városban, beülnek egy cukrászdába, társasjátékoznak, beszélgetnek. Ha a fiú hazamegy, megnézi a híradót, meg néha 1-2 műsort, például Agatha Christie krimijeit. Amúgy dolgozik, tanul is mellette, háztartást is vezet, főz, mos, takarít. A gondolkodásmódja is öreges, nem vágyik új dolgok kipróbálására, semmilyen izgalmas hobbija sincs. Sosem káromkodik, eléggé merev, kimért. Úgy beszél mint egy középkorú. Nagynénjeivel megy le néha vidékre falunapra, meg ilyenek. Ha vendég jár nála, precízen megterít, és rá is szól, ha például túl sok tejszínhabot nyom a vendég a pudingra. Szerintek ez nem unalmas, maradi gondolkodás? Mitől lesz valaki ilyen?

2018. aug. 17. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért mert egy zártabb világot él az még nem jelenti azt hogy koravén.

Lehet valamibe sántikálnak a haverjaival, most ötlik ki az évszázad nagy ékszerrablását :D

2018. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ez nem koravénség, hanem zárkózottság és merevség. Ettől még lehet gyerekes felfogása. Azért túlzás rászólni egy vendégre a tejszínhab miatt, amennyiben nem gyerek :D

Új dolgok alatt mit értesz? Mert ha drogot, akkor az okés, de mondjuk egy utazást egy idegen helyre, akár külföldre, na az öreg hiba.

2018. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen vagyok XD csak lányban.Barátaim is ugyanolyan beállítottságúak,a különbség csupán annyi,hogy én falunapokra sem járok.Nem vágyom egyszerűen rá,a bulizás egyáltalán nem az én műfajom,szívesebben töltöm az időm családdal,barátokkal.Őszintén szólva nem érzem rosszul magam emiatt,a mai világot elnézve inkább vagyok egyedül,mint rossz társaságban.:) 20/l
2018. aug. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogadjunk hogy egyke gyerek, aki senkinek nem mondja el, de az anyját ő látja el.Mert az vagy pasizik, vagy iszik.
2018. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen vagyok csak lányban.

Nekem egy porcikám se vágyik a bulizásra. Vannak fontosabb és hasznosabb dolgaim is ezen kívűl.

18/L

2018. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem koravén. Más tulajdonságai vannak. Szívesebben barátkoznék vele, mint a többséggel.
2018. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok.

Bulizásra (berúgásra) amúgy sem vagyok alkalmas, alkoholérzékenység miatt...

De nagyon nem is vágyom rá, magamnak való vagyok.

Van pár haver, akikkel szoktam találkozni és ennyi.

18F

2018. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szintén ilyen vagyok én is! Egyetemen vagyok és egyszer sem voltam seggrészeg! Szórakozóhelyen voltam a ,,züllötségem" is annyiból állt, hogy megittam 2 cappyt és rendeltem egy pizzát amit megettünk a haverommal, illetve beszélgettünk 15 percig ott voltunk és hazamentünk! Másik esetbe négyen leültünk egy asztalhoz topjoyt ittunk, hot dogot ettünk, nasiztunk és vicceket meséltünk! Ennyi a züllés! Nem váltogatom az ágyasakat, mer bennem legalább van gerinc nem úgy mint egyesekben, és nem akarok semmi féle nemi betegséget elkapni! Szóval a nevenincs tipikus tiniket akik manipulálják azokat akik mások nem csak, hogy gusztustalannak tartom, hanem halálra ítélném mindegyiket! Sok ember nevébe beszélek és sok ,,ember" ellen mondtam véleményt! 19/F
2019. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!