Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit mondanál ha tőled kérnek...

Mit mondanál ha tőled kérnek meg azt hogy kérjél bocsánatot azért mert egy másik fehér ember Amerikában megölte George Floydot? És azért kell bocsánatot kérned mert fehér vagy.

Figyelt kérdés
Szerintetek ez nem éppen akkor rosszizmus mint amit kb. a Ku-Klux-Klan csinál? Mi a francért kell egy fehér embernek bocsánatot kérni azért mert egy másik ember nyomorék volt, és kioltott egy életet a bőrszíne alapján? Nekem mint normális emberek mi a Franc közöm van hozzá?
2020. jún. 10. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem tudod a reszleteket akkor ne irj ki hulyeseget !
2020. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Kiröhögném aki kérte, majd közölném, hogy menjen és szopogasson egy nagy, redvás Nig... (Nem engedi kiírni ez a fos oldal.)farkat!
2020. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem írok hülyeségeket, konkrétan a YouTube-on láttam ahogy ilyen fekete bőrü emberek Fehér embereket kérlek arra, hogy kérjenek bocsánatot, már elnézést de basszák meg!
2020. jún. 10. 20:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmutatják nekem, hogy a felvideki és örmény felmenőim ültetvényei hol voltak és hol voltak rabszolgáik nagyon szívesen
2020. jún. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Kérjen bocsánatot a hóhér..

Különben ez nem volt ember.

Egy mocskos bűnöző volt. Mártírt,sőt,szentet csináltak belőle.

Mellesleg jól gondolod,lesz..rom mi van Amerikában.

Ők se igen siránkoztak Szögi tanár úr meglicselésekor.

2020. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Négyes! Tegyük fel nekem Adolf Hitler lenne az ükapám. Akkor nekem most minden zsidótól bocsánatot kéne kérném, azért mert egy másik ember valamit elkövetett 100 évvel ezelőtt? Akit ráadásul nem is ismertem Nem is láttam nem is beszéltem vele közöm nem volt hozzá?
2020. jún. 10. 20:14
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, cinikusan írtam amit írtam.
2020. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván nem kell bocsánatot kérnie senkinek ezért. Viszont érdemes magunkban elgondolkodni hogy mi hogy állunk az ilyen szituációkhoz. Nagyon tanulságos ez az eset, és az emberek reakcióiból az jön le hogy sajnos azért Európában sincsen hiány rasszistákból. Vagy jobb esetben csak egyszerűen tájékozatlanok az emberek.
2020. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Attól függ. Ha nem személyesen kéri, megszakítom a kommunikációt vele azonnal. Ha személyesen kéri, akkorát keverek le neki, hogy a halottkém se kaparja fel a földről.
2020. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kilences! Teljesen jogos. Most komolyan valaki odajön hozzám és egy bűnözővel gyilkos rendőrrel összemos engem, a bőrszínem alapján? Hát bazdmeg ő a Rasszista nem én....
2020. jún. 10. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!