Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tipikus tini vagyok?

Tipikus tini vagyok?

Figyelt kérdés
Egész nap önmagamat sajnáltatom,lusta vagyok,a gyk-n trollkodok,a szüleimnek engedetlen vagyok,késő estig fenn maradok,rengeteget hallgatok zenét és az érzéseimmel sokat foglalkozok.

2020. jún. 11. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem. A legtöbb tini, akit ismerek (pl.: a kisöcséim és barátaik), illetve amilyen én is voltam, iskolanapokon tanul és sportol, szakkörökre jár

Hétvégéken/szünetekben pedig egész nap focizik, biciklizik/robogózik, egymásnál alszanak, érdeklődnek a másik nem irányába, vagy legrosszabb esetben egymás ellen játszanak valami hülye xbox játékkal.


A gyakorikerdesek.hu-t szerintem egyik sem használja aktívan.


A szülőkkel valóban picit szabadszájúbbá válnak.


Egyszer nem láttam sajnálni magukat, legfeljebb szerelmi bánatban pár napig.


A zene tényleg mindig szól a háttérben.


Én sokáig fentmaradtam 14 évesen és most 24 évesen is, az öcséim korán elalszanak most (15, 13 évesen), s vélhetően így lesz ez 10 év múlva is, nem kor kérdése.

2020. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A középső öcsém segít otthon mindenben: füvet nyír, ruhát pakol a szárítógépbe, kiszedi a tányérokat a mosogatógépből, porszívózik, stb.

A kisebbik nem szereti, nem csinálja.

Én sem szerettem, ma is nehezemre esik, tehát a lustaság nem kor kérdése.

2020. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rád férne egy gatyába rázás
2020. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Inkább tipikus hülyegyerek. Bocs, ez van.
2020. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
csak egy lány
2020. jún. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
72%
Semmi para, jön majd egy helyes, talpraesett fiú és kirángat ebből az állapotból
2020. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!