Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az a tipikus ELSŐ csók. Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tipikus ELSŐ csók. Ti hogy éltétek meg azt az első csókot mert én nagyon félek tőle xd hogy kell csókolni? Xdd

Figyelt kérdés
Tudom ez elég fura kérdés de na légyszi xd

2019. ápr. 24. 19:16
 1/9 anonim válasza:
93%
Xd de na xD xd na de am xDDDD hány éves vagy?
2019. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
81%

1. vaok xDD

amúgy beléd van kódolva, ha oda kerül a sor tudod mit kell tenned. A kicsi borjuknak se magyarázza el az anyu, hogy lesz a gyerek és poreszt se néznek. Egyszerűen csak tudják

bot- lik lik bot=borjú (alapfokú egyenlet általános iskola 6. osztály. bár szerintem 12 nél nem vagy több.

2019. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Amíg ezen filózol, addig felejtsd el, mert csak elsietnéd, és úgy elrontanád az egész varázsát saját magadnak. Amikor majd eljön az ideje, akkor már nem fogsz félni tőle.
2019. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmi extra, ha valakivel jól kijösz akkor elcsattan. Az, hogy hogyan az helyzetfüggő. Menni fog benne van a génjeidbe.
2019. ápr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózás közben azért mellőzd a sok ikszdédét, mert akkor a pasi is látni fogja, h mennyiből áll az agyikapacitásod. Ikszdédédé
2019. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
40%
Asse' tudom melyik bozótban feküdtem akkor hajnal részegen épp.
2019. ápr. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én nekem tegnap 9ember elött
2020. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"ha valakivel jól kijösz akkor elcsattan"

Egy csomó ember egy csomó másikkal jól kijön, mégse csattog mindegyikkel...

2020. aug. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fuha az első csókom nagyon cringe volt. Én 13 voltam a barátom meg 15 xD átjött hozzánk és beszélgettünk, minden tök normális volt aztán megkérdezte hogy megcsókolhat -e. Én annyira lesokkolódtam hogy nem tudtam mit mondani, ezt igennek vette és megcsókolt xDD. Itt a mese vége, aki nem hiszi járjon utána
2020. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!