Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez tényleg csak az a tipikus...

Ez tényleg csak az a tipikus tini dráma lenne?

Figyelt kérdés
Az van, hogy úgy érzem kb. senki sem tud megérteni. Anyám állandóan azt mondja, hogy hagyjam abba a nagylányoskodást és ez annyira fel tud idegesíteni, amikor már sütök, főzök, egész lakást kitakarítom, jól tanulok,igyekszem a legtöbb dologban segíteni neki meg Úgy az egész családnak, amiben csak tudok, akkor miért mondja (szándékosan) ezt? Most így is teljesen ki készülök mert ezerrel tanulni kell ja és akkor még 14 évesen döntsem el, hogy mivel akarok foglalkozni egész hátralévő életemben. Na meg az osztályban is... Nem tudom, hogy csak én érzem-e, de annyira gyerekesek mind. Najó nem mind, de úgy kb. Nem is az, hogy gyerekesen inkább éretlenek és meggondolatlanok. Introvertált személyiség vagyok, nagyon nehezen barátkozom, de persze van egy legjobb barátom, de úgy érzem, hogy soha senki nem fogja megérteni az én gondolkodásmenetemet,őt kivéve,de néha ő is csak kioktatni tud és már annyira elegem van. Gondolom nem én vagyok az egyetlen ezzel kapcsolatban és azt is tudom, hogy az életben ennél vannak sokkal nagyobb problémák is.
2017. szept. 14. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, tini vagy. Különlegesnek érzed magad, meg olyannak, kit nehéz megérteni stb. Ne aggódj, majd elmúlik.
2017. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így elolvasva igen. De nyugi, tök normális, hogy mindenki a saját problémáját tekinti nagyobbnak. Mikor pár évvel fiatalabb voltam azt hittem érett vagyok és az jó. Most ahogy nőttem jöttem rá, hogy mennyire kicsinyes és buta vagyok néha, illetve mennyire felszínes dolog csak azért nem beszélni valakivel mert magamnál gyerekesebbnek gondolom. Nem kell barátságokat kialakítani feltétlenül de rájöttem, hogy többnek gondolni magam másoknál sosem célravezető és abszolút nem kedves tulajdonság.

(Ps: nemsokára érettségizem és MÉG mindig nem tudom mit kezdek magammal pedig 14 évesen azt hittem tudom :l)

2017. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Régen érettnek éreztem magam és nagylánynak, és eléggé visszahúzódó is voltam.

Most 15 évesen, tök éretlen vagyok(nem mindig, de a legtöbbször) és nyitott, nagyszájú lány lettem.

Az emberek változnak, ahogy te is meg én is, az csak rajtunk áll, hogy hogyan s merre.:)

2017. szept. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok 14 évesen. Más az értékrendetek, a gondolkodásmódotok, az élethez való viszonyotok. (:

(Aztán lehet majd változik.)

2017. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!