Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Két arca lehet a barátnőmnek?

Két arca lehet a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Egy kedves, visszafogott nő. Sokszor van zavarban, helyette kell beszélnem, stb. Ehhez képest most a koronavírus alatt otthonról dolgozunk és meglepődtem: nagyon menőn, flegmán beszél a munkatársaival, angol kifejezéseket fűz közbe, olyanokat mond amit sose hallottam tőle! Férfiakkal is így beszél, amúgy meg hozzájuk se szokott merni szólni! A bátyámmal több hónap volt amíg beszélgetni mert!

Nagyon furcsa ez nekem ... azt is megtudtam, hogy a munkatársai többsége utálhatja valószínűleg. Többükkel találkoztunk és köszönés nélkül elmennek mellette! Egy pár is akikkel jóban voltunk, a srác nagy haverom lett, egyszercsak szó nélkül elmennek mellettünk! A srác is úgy csinál mintha nem is ismerne, pedig semmit sem csináltam! Szerintem a párom a ludas!

Ismertek ilyen embert? Mi lehet a háttérben? Miért ennyire más az ahogy én ismerem?


2020. jún. 11. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek ilyen embert,de ez tényleg nagyon érdekes,furcsa
2020. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg tőle hogy miért csinálja a fesztivált.
2020. jún. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Munka terén nagyon magabiztos, játszani a főnököt.

De a boltba egy kiló kenyeret sem mer kérni.

2020. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az normális, hogy valaki nem ugyanúgy viselkedik munkahelyen, a saját társaságában, újonnan megismert társaságban. Az is normális, hogy valaki a munkában vagány, annak ellenére, hogy a magánéletben visszahúzódóbb.


A fura, hogy mindenki utálja, meg hogy nem is köszönnek neki :S Ez elég durva. Én tuti rákérdeznék, hogy mi van a háttérben. De egyébként honnan tudtad, hogy ők a munkatársai, akik nem köszöntek? Te ismered őket? Korábban összejártatok és köszöntek is, vagy mi?

2020. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Attól hogy nem állnak le vele dumálni a munkatársai az időjárásról nem egyenlő azzal, h utálják. Lehet a barátnőd sem igényli, mert introvertált.
2020. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ismerem a munkatársait, köszönésből legalább! Jönnek az utcán, én köszönök, a párom nem és a másik csaj sem, majd elmennek egymás mellett. Kérdeztem többször is mi volt ez? Erre azt mondja nem tudja, ok nélkül nem köszön neki a csaj már hetek óta a munkában sem. Ilyenből volt már 8(!) ember meg az a pár. Volt hogy egy bárban szinte egymás szájában ültünk a szomszéd asztalnál a munkatársával, de teljesen átnéztek egymáson. Aztán mondta is, hogy ez a Zsuzsi volt és lesz@rj@ magasról, mert egy bunkó. Nekem ez tök furcsa hogy mindenki pont bunkó, csak neki nem köszön senki. Ebből gondolom hogy utálhatják.
2020. jún. 11. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet h mondjuk pont Zsuzsival semmi dolga nincs, max látásból ismerik egymást?

Lehet h a barátnőd nem igényli a társalgást számára jelentéktelen emberekkel.

Én is rengeteg embert ismerek látásból munkahelyről, volt h egymás mellett ültem bizonyos csajokkal meetingen többször is. Igy a nevüket is tudom, de egyszerűen nem érdekelnek, nincs velük dolgom, igy nem köszönök.

Csapatunkban is van 1-2 illető, akik ugyanazokkal az emberekkel vannak baráti viszonyban mint én. De ettől nem kötelező nekem is lepacsiznom velük. Pl cigizéskor szüneteken találkozunk, ugyanahhoz a bandához mennek oda mint akikkel én vagyok, de ennyi. Utcán max egy szia.

Másik eset, közös messenger csetben is benne vagyok pár sráccal. Öket kedvelem, küldözgetjük a mémeket egymásnak. Egyik sráccal múltkor szembe mentem a városba. Barátnöjével volt, én is egy ismerösömmel. Egymásra mosolyogtunk, köszöntünk, ennyi. Aztán késöbb cseten irt, h látott ma, merre voltunk stb.

Idösebb palik is vannak munkán, hiába egy csapatban vagyunk, munkával kapcsolatban beszélünk csak max. Akkor az utcán mi mondani valóm lenne nekik? Kevés embert engedek magamhoz közel, és nehezen nyitok. Ettől még nem vagyok utálatos. Tudom a "normális" embereknek nehéz felfogni hogy működik egy introvertált😊

2020. jún. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egymast utalo kollegak is szoktak koszonni egymasnak, ez civilizacio kerdese. Nem tudom sehova tenni, amit irsz.
2020. jún. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!