Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaza van barátnőm...

Szerintetek igaza van barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm(nő), akivel nem reg ismerkedtünk meg. Két hete voltam nála először. Igazából eltudtunk beszélgetni, de volt amikor egyikünk sem szólalt meg. Csak hallgattuk a többieket.. Nekem kell egy kis idő,amíg feloldódok. És akkor már jó fej leszek, beszédes... Na és írtam ennek az ismerősnek tök kedvesen, hogy mikor találkozunk újra. Ennek már majdnem 2 napja. Elolvasta, de semmit nem reagált rá, pedig rengeteget fent van chaten is. Ez azt jelenti hogy többet nem akar találkozni? És többet nem is fog írni?23N
2019. júl. 11. 17:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja es ezeket barátnőm mondta, hogy szerinte ez a szitu.. Hogy tobbet nem akar látni..
2019. júl. 11. 17:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű helyzet...
2019. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, nem véletlen nem válaszolt.
2019. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esik. :'( Azt hittem ő kedvel engem.... Sosem csalódtam ekkorát senkiben... :(
2019. júl. 11. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: Hát akkor téged még nem ért túl sok csalódás az életben, ha ez a legnagyobb.
2019. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De, sajna igen. Csak rosszul fogalmaztam.. Anyukamban csalódtam a legnagyobbat.. Aztán mindig vártam es hittem, hogy majd mástól megkapom a szeretetet.. De hiába.. Es ez a nő közel állt hozzám..és így lesz..rt ő is.. Ez volt az utolsó hogy szívem lelkem kitettem valakiert...
2019. júl. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!