Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják a Gyakori...

Miért gondolják a Gyakori Kérdések felhasználói, hogy a lekezelően kell válaszolniuk a kérdésekre?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom mert a sokadik olyan kérdést olvassák már amitől a fejüket verik az asztallapba, és kb 10 másodperc alatt megtalálható a válasz a neten.
2020. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyen esetben sem KELL, de néha olyan bicskanyitogató kérdések vannak, hogy egyszerűen hülyeség lenne megpróbálni normálisan válaszolni. Aki itt kérdést tesz fel, az vállalja, hogy ez is benne van a pakliban.
2020. jún. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem gondolják. De ha valaki itt több kérdésre is válaszolgat, és csak az elmúlt tíz percben egy tucat olyan jött vele szembe ami vagy értelmezhetetlen, vagy értelmetlen vagy a válasz másodpercek alatt meglenne egy google kereséssel, érthető hogy néha elszakad a cérna.
2020. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
A farönkök szoktak lekezelően megnyilvánulni, - valamiért azt gondolják magukról, hogy kérdés megválaszolása felhatalmazza őket arra, hogy gyökerek legyenek másokkal.
2020. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Amilyen a kérdés, olyan a válasz.


Ahogy előttem már leírták!


Aki normális kérdést ír ki, az mindig kap korrekt és kedves választ.

2020. jún. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem kell, de aki gyökér, annak név nélkül minek köntörfalazzak?
2020. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Mert néha olyan istentelenül idióta kérdéseket képesek kiírni, ráadásul 500 helyesírási hibával, hogy elgondolkodom, hogy Isten miért teremtette meg a hülyét. Aztán meg elintézik annyival, hogy "telóról írtam", na akkor végképp be szokott telni a pohár.
2020. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

7: na igen... Mikor leír valaki kb. fél a/4 oldalnyi szöveget úgy, hogy egyetlen vessző, vagy pont nincs benne - de még a ragozás is sántít..

Ki se leeht bogarászni, hogy mit akar...

Ez nem teló miatt van!


Én is felcserélek időnként betűket a gyors gépelés közben, (lsd. előbb :-D direkt nem javítom), de amit itt már tapasztaltam, az tényleg mindennek a teteje....

2020. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ahogy írták sok a hülye kérdés, ugyanaz a kérdés, vagy egy ember teszi fel sokadjára ugyanazt, akkor érthető a bunkó reakció. Én attól vagyok már ki hogy írok egy normális reális választ és megy a piros... -.- Sok a tájékozatlan buta ember, itt meg ki tudják élni talán jobban is arc és név nélkül. Ne foglalkozz velük, ha értelmesen normálisan írod ki a kérdésed akkor lesznek rendes válaszolók, hülyék meg mindenhol vannak. De ha szinte csak bunkó válaszokat írnak akkor el kell gondolkodni miért, és rá lehet jönni, hogy nem ok nélkül.
2020. jún. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mert rengeteg ugyanolyan kérdés van. Pl azok a kérdések, hogy

"Tetszenék a kiszemeltemnek?"

abból rengeteg van. És az ilyen kérdések sokszor nem is igazak. Csak az írójuk találja ki.🙄

2020. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!