Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fiverr.com-on miért van az...

Fiverr.com-on miért van az hogy bárki ír ügyfél, mire válaszolnék neki addigra "user can no longer be contacted"?

Figyelt kérdés
Van ugye a fiverr.com nevezetű oldal ahol fordítást meg hasonlókat lehet hirdetni, én is regisztráltam ott még hónapokkal ezelőtt szövegfordításra, lektorálásra ilyesmire, eddig összesen 3 alkalommal írt valaki, de mind a 3 alkalommal mire válaszoltam volna az ügyben, már azt írta a rendszer hogy "This user can no loner be contacted", azaz a felhasználóval nem lehet felvenni többé a kapcsolatot. Ez mitől van? Nálam rossz valami beállítás? Szinte mindig válaszolok pár órán belül, tehát nem az van hogy eltelt X idő és nem válaszoltam...

2020. jan. 5. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
a rendszer rossz ,vagy letiltottak téged vagy ügyfél kilépet letiltották
2020. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha jól tudom van egy időkorlát ami alatt nyélbe kell ütni az ügyletet. Ha nem válaszolsz időben, vagy a te válaszodra nem reagál az ügyfél időben akkor egyszerűen úgy veszi a rendszer, hogy semmis.
2020. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GergelyFiverr válasza:
Kínai Spamelőt tiltott nálam ezzel az üzenettel szóval nem maradtam le semmiről. Ma amúgy létrehoztam egy FB csoportot Magyarok számára, "Magyar Fiverr Közösség (like csere)" néven. Csatlakozzatok ha van kedvetek és fiverr felhasználók vagytok.
2020. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!