Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok szeretni és...

Girlll3 kérdése:

Miért nem tudok szeretni és kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés
Nem érzek senki iránt semmit. Közömbös vagyok. Nem érdekel senki. Ránézek valakire és arra gondolok, hogy ő sem érdekel. Ez főleg munkahelyen van. Azt észrevettem, hogy boltban és egyéb helyeken könnyen elcsevegek másokkal, de ott is van bennem egy gát, hogy talán megsértem, hogy nem érdekli, amit mondok, hogy megint csak ő beszél, de rólam nem kérdez vagy, ha magamról beszélek, akkor egyáltalán érdekli-e. Még ha jót nevetünk, utána is ezt érzem. Hogy feltartottam az illetőt. Nehezen fogadom el mások hibáit és vigasztalni se tudok. Munkahelyen frusztrál, ha ott vannak mellettem, mert félek, hogy beszélgetésbe akarnak elegyedni velem és bár nem látszik mit gondolok magamban, nekik eddig az jött le, hogy magamnak való vagyok, így nagyon kontakt nincs köztünk.

2020. jún. 11. 23:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah, és hozzáteszem, hogy igazából szeretnék én is felszabadultan csevegni, de nem megy és frusztrál.
2020. jún. 11. 23:46
 2/8 anonim ***** válasza:

De ha már ezeket tudod magadról, az már fél siker!😉

Változtatni viszont Neked kell tudni! Elsőnek el kell fogadni magadat olyannak amilyen vagy!

Sajnos az mi emberek pedig eléggé én központúak vagyunk így mindenki szívesebben beszél magáról minthogy érdeklődjön a másikról!Sajnos!

De ezen mi egyenként tudunk csak változtatni!

2020. jún. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igyekszem nyitottabb lenni.
2020. jún. 12. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Tudom régi kérdés, de hátha megnézed.

Szerintem is az álhat a dolog mögött,hogy nem vagy elég nyitott, netán önbizalom hiányos vagy és nem vagy megelégedve a külső/belső értékeiddel. Törekedj a magabiztoságra és próbáld elengedni magad társaságban, felesleges azon agyalni hogy mivan ha.. csak nyugi!:)

2020. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, nincs sok önbizalmam, valóban.
2020. jún. 16. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Ennek mi az oka??

Ha gondolod írhatsz privátban.

2020. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Antiszociális vagy. Annyi a szerencséd, hogy érzed mi a probléma, így ez javulni fog. Ha érzed, hogy gond, akkor változni is fog.
2020. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Antiszociális vagyok? Azért vannak érzéseim. Esetleg aszociális vagyok picit. De persze igyekszek változtatni.
2020. jún. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!