Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg tudnátok bocsajtani olyan...

Meg tudnátok bocsajtani olyan barátnak aki kibeszelt es cserbenhagyott anno?

Figyelt kérdés
10 eve voltunk baratok es kb 2 eve eltavolodott tolem es joba lett azzal a szemellyel aki sokat artott nekem es elkezdtek barátkozni de kozben engem leepitett. Kb 2 hete ismet felbukkant az eletemben es bocsanatot kert, rajott hogy én mennyivel fontosabb vagyok neki, mint a masik lany. Illetve bevallotta hogy a masik lany miatt távolodott el tolem. Ti mennyire hinnetek neki?
2020. jún. 12. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Én adnék neki egy utolsó esélyt ...De ha azt is eljátssza, akkor már tényleg megszakítanám vele a kapcsolatot.
2020. jún. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsátás nem neki szól, hanem rólam. Ha nem tartom a haragot és megbocsátok, nekem lesz könnyebb az életem, nem neki.

Ellenben nem jelenti azt, hogy elfelejtem és azt végképp nem, hogy bízni fogok benne.


Haragot ilyenért nem tartok.

2020. jún. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En adtam egy esélyt.

Együtt nöttünk fel egymas lelkitarsai voltunk aztan egyszercsak kidobott mert lett egy nöje es nem akarta hogy az feltekeny legyen.


Azota messziröl a nö mellröl irkàlt, es az tette be a kaput vegleg hogy neki olyanok volt a tema hogy pl éppen milyen teàt föz


Ezen kiakadtam(nem irtam neki)hogy bakker 10 éves baràtsàg utan ilyenekrök képes csak fecsegni velem hogyan készit teàt? Vagy az idöjarasrol? Ez neki az élete?ill ennyit jelentek neki? Ilyenekröl max egy szomszeddal fecseg az ember, formularitasbol, mert haladna tovabb.ö terelte ilyen vizekre semleges témàkra a beszélgetéseket.

Es nem erre szamitottam hogy azzal akivel felnöttem az egy dolog hogy lelketlenül kidobott egyszer, de több év kihagyàsàval is itt tart, hogy nem is erdeklem, csak a teàja.


Itt eljatszotta a 2.esélyt. de tökéletesen megvan nélkülem.


Akkoràt csökkent a szememben mint egy hàz, egyszer hogy eleve soha nem is lehetett igaz baràt az aki csak spontan képes eldobni 10 évet, aztàn pàr év kihagyàs mulva ujra "latjuk egymast"es beszélgetni sem lehet vele erdemben csak az idöjarasrol.

2020. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*a nö mellöl irkalt ugy ertem hogy a kapcsolata alatt
2020. jún. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Viszont bizalmat ne varjon tolem.
2020. jún. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Belátta hogy hülye volt. Ha tényleg úgy látod, hogy megváltozott, akkor adhatsz neki.
2020. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!