Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan érjem el, hogy ne csak...

Hogyan érjem el, hogy ne csak ő járjon a fejemben?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélgetünk egy ideje. Majd fogunk találkozni is, de amikor nem beszélünk, állandóan ő jár a fejemben, és nem tudok koncentrálni semmi másra, nincs semmihez kedvem. Mi ennek az oka, mit tehetnék?

2020. jún. 12. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes lettél a lányba. Sok sikert!
2020. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az feltűnt, de ez így szörnyű :D
2020. jún. 12. 15:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes vagy: más örül annak, ha szerelembe esik, Te meg ki akarod verni a fejedből?

Félsz, hogy elvonj a figyelmed a tanulástól? Tanuld meg uralni magad. Én 21 voltam, amikor a (most is ) feleségemmel járni kezdtünk. Tanultunk mindketten, de tudtuk, mikor lehet és mikor nem lehet randevúzni.

Te hány éves vagy?

2020. jún. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22 vagyok, és nem akarom kiverni a fejemből, csupán szeretném, ha amikor nem tudunk beszélni vagy majd találkozni, akkor is képes legyek létezni..
2020. jún. 12. 21:33
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmesnek lenni jó érzés és nem tudod befolyásolni, hogy kibe és mikor leszel szerelmes az csak úgy jön váratlanul.
2020. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván, az vagyok, és örülök neki, csupán nagyon rossz elviselni amikor nem beszélünk, de ezek szerint csupán a türelmem kérdése az egész :D
2020. jún. 14. 13:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Kikészít ez az egész. El sem tudok kezdeni semmit, csak ideges vagyok amíg nem beszélünk. Mi történik velem? Néha azt érzem, ez már beteges...
2020. jún. 17. 11:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Hú tesó én megértelek. 22 vagyok és ugyanígy voltam eddig mindegyik barátnőmmel. Hiába mondom, mert nem tudsz vele mit kezdeni, de ne éld bele magad nagyon, mert ha vége óriási törést fog okozni. Semmihez nem lesz kedved, nehéz lesz reggel felkelni, a telefonod zavarni fog, hogy Ő nem ír. Nagyon bele vagy most szeretve, ami tök érthető is, de meg kell találnod az aranyközéputat. Tudd magad jól érezni egyedül is, amikor nem vagy vele. Mondjuk ha sokáig együtt lesztek (és remélem így lesz), akkor egy idő után nem lesz ez az érzés, csak most nagyon rá koncentrálsz. Kitartást haver és sok sikert :D
2020. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is annyi vagyok. Igazából pontosan azzal próbálkozom amit mondasz, de ez iszonyú nehéz. Voltak nehéz pillanatok az életem során, de ez a helyzet gyakorlatilag az összes életkedvemet elveszi ha pár órán át nem beszélünk. Annyira bizonytalan még az egész, meg ő is, hogy fogalmam sincs mi lesz a vége, talán kudarcba fullad, és akkor nem tudom meddig tart majd, mire magamhoz térek.

A szerelem tényleg két élű dolog. Egyszer fenn, egyszer lenn. :D

Köszi. :D

2020. jún. 17. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!