Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne a...

Mit csináljak hogy ne a Balaton Sound járjon egész nap a fejemben?

Figyelt kérdés
Aki ott volt annak nem lesz furcsa ha azt mondom, hogy a 2013 as Balton Sound életem 4 legjobb napja volt. A probléma csak az, hogy 3 nappal a fesztivá után is csak az ott megszerzett élményeimen jár az agyam és amikor tudatosul bennem hogy vége, nincs tobb nap, akkor depresszios érzesek futnak bennem. Kérlek segitsetek!

2013. júl. 17. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is mindig arra gondolok hogy de jó volt valami aminek vége, és soha többé nem történik velem semmi remek. : ( ezért ilyenkor próbálj meg nem egyedül és otthon lenni, hanem csinálj valamit valakikkel. és akkor máris történt valami remek megint. : D és ezt kell csinálni örökké. : D
2013. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Készülj a következö bulira:)Be my lake...niterise sziget stb. lesznek még gigantikus bulik:):)
2013. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget sracok mar jobban vagyok, tegnap foglaltam szallast b my lakere meg a csajom is atjott vegre ugyhogy most happy minden:))))))
2013. júl. 19. 02:29
 4/4 anonim ***** válasza:
királyság!!:D én meg nem tom bmw találkozó vagy be my lake majd még eldöntöm nehogy a kettő legyen együtt:D:D
2013. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!