Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi errol a véleményetek?...

Mi errol a véleményetek? Elolvasom a Gerilla Marketing cimu könyvet, megtetszik a kifehezés, hogy gerilla uzletkötő, ráirom a névkártyámra s ezekután mikor mutatom számlakéréskor a névkártyámat ráirják a számlára azt is, hogy Gerilla Uzletkötő...

Figyelt kérdés
2020. jún. 12. 15:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 A kérdező kommentje:
Mi errol a véleményetek? Elolvasom a Gerilla Marketing cimu könyvet, megtetszik a kifejezés, hogy gerilla uzletkötő, ráirom a névkártyámra s ezekután mikor mutatom számlakéréskor a névkártyámat ráirják a számlára azt is, hogy Gerilla Uzletkötő...
2020. jún. 12. 15:23
 2/82 anonim ***** válasza:
???
2020. jún. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
"Mi errol a véleményetek? " Az a mondat a kérdés aminek a végén görbe felkiáltojel van.
2020. jún. 12. 15:27
 5/82 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem röhejes, és mások is csak nevetni fognak, mert annyit látnak, hogy összefirkáltad a kártyádat, ugyanis nem tudod úgy megcsinálni, hogy egy picit is hitelesnek tűnjön.
2020. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️
2020. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
80%
És mitől lennél gerilla üzletkötő? Attól hogy az van a névjegykártyádra írva, attól semmi közöd hozzá. Én is ráírhatnám az enyémre hogy Dr., közben CNC programozó vagyok. Csak kinevetteted magad.
2020. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 A kérdező kommentje:
"És mitől lennél gerilla üzletkötő? " Olvasd el a könyvet s megtudod, mit jelent. És a nyelvankönyvet is hogy tudj értelmezni egy kérdést, mert nem ez volt a kérdés.
2020. jún. 12. 15:40
 9/82 anonim ***** válasza:
Mi errol a véleményetek? Elolvasom a Gerilla Marketing cimu könyvet, megtetszik a kifejezés, hogy gerilla uzletkötő, ráirom a névkártyámra s ezekután mikor mutatom számlakéréskor a névkártyámat ráirják a számlára azt is, hogy Gerilla Uzletkötő...
2020. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
66%

Attól nem leszel se sima, se gerilla üzletkötő, hogy olvastál egy könyvet.

Névjegykártyának meg nem az a funkciója, hogy arról másolják a számlához az adatokat.

Nem is tudom elképzelni a szituációt.

Milyen helyzet lenne az, amikor átadod a névjegykártyát és számít, hogy rajta van ez a sor és plusz információt ad.

2020. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!