Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy mindenki...

Miért van az, hogy mindenki többre vitte mint én, ráadásul még beteg is vagyok?

Figyelt kérdés

Egyik BCE-n végzett és most fiatal csinos projektvezető másik programozóként és menő multinál senior fejlesztő, harmadik jogász/menedzser és jól menő cége van, hobbiként pedig személyi edző. Külföldre járnak, vonzó párjuk és boldog hedonista életük van, kicsattannak a fiatalságtól és erőtől.

Én pedig qrva nehezen sok csúszással szereztem egy mezei diplomát, semmire nem mentem vele, ráadásul a vele járó sok stressz tönkretett és most többszörös krónikus beteg vagyok. Haverok/barátnő sose volt, most távolabbi remény mint korábban bármikor és már magamra se számíthatok, mert a betegségek kezdenek leépíteni. Örökké gyenge és reményvesztett vagyok.



2020. jún. 13. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. ugyanez, csak nem jártam felsőoktatásba, mert máig nincs ötletem, mit tanulhatnék. A korosztályomból mindenki évek óta dolgozik és kapcsolatban van, gyerekek, saját lakás, pénz stb, én meg minimális pénzből, a szüleimnél élek, munkát alig találok, az sem tart tovább néhány hétnél, egy helyben állok évek óta, írhatnám a végtelenségig. Kapcsolat pedig a láthatáron sincs. Életképtelen vagyok, a gyenge és beteg ember (mint én) már elhullhatott volna, ha nem lennének a gyógyszerek, amik úgymond életben tartanak. Az életemnek ebben a formában nincs értelme, változtatni pedig túl hülye vagyok rajta.
2020. jún. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ők megtalálták azt területet, amiben nagyon jók. Te is nagyon jó vagy valamiben csak lehet, hogy még nem tudod, hogy miben. Viszont ez nem jelenti azt, hogy soha nem is találod meg. Sajnos a betegséget nem mi választjuk, hanem a betegség minket. Sajnálom, hogy többszörös krónikus betegséggel küzdesz.:(


Barátnő/barát problémára:

Legyél kicsit nyitott és próbálj ismerkedni/beszélgetni.

21L

2020. jún. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azokat miért nem látod, akiknek szarabb, mint neked?

Ez olyan, mint az osztrák, német, stb. fizetés, mindenkinek az kellene, de már azzal gazdagabbak vagyunk emberek millióinál, hogy fedél van a fejünk felett és ivóvíz jön a falból.

2020. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki másnak rosszabb élete van, nekem még nem lesz jobb.
2020. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!