Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme bevezetni egy olyan vilàgnapot amiben a gonoszak vannak arra felkerve, hogy legalabb egy napig ne bàntsàk az àldozatot vagy ezen a napon engedjék el?szoval lenne egyetlen nap legalabb amikor nincs kinzàs gyilkolaszas stb?

Figyelt kérdés

Rengeteg az eltünt gyerek, a gyerekkinzo szülök, naponta van a vilagban valahol rengeteg eröszakos büncselekmény, elhalàlozàs, hàboru, stb.


Es hallottam olyat, hogy az egyik rendörség egy karàcsonykor kiadott olyan karacsonyi lapokat, amikben eddig sikertelenül körözött bünözöket kérnek arra hogy adjàk fel magukat önszàntukbol. Es be is talàlt valakinél es feladta magàt!


Szoval valahol lehet el lehetne ezzel inditani egy pozitiv hullàmot, ha màs nem is hogy legalàbb a beteg gonoszok legalabb egy pillanatra megàlljanak es elgondolkodjanak, vagy egy pillanatra legalabb legyen tüzszünet?



Szoval a legnagyobb dolgok eddig amik ki vannak emelve, a negativak, màr megtörténtek, hol milyen tragedia törtent, kiket keresnek mert eltünt, hol törtent terrorcselekmeny, es hasonlok repdesnek.amiken màr ugy em lehet segiteni.megtörtent.


Mi lenne ha egyszer megforditanank es azt kezdenénk hiresztelni hogy embertàrsak vagyunk, az àldozat is ember mint te magad, szeresd felebaràtaid, ne bants senkit legalabb egy napon, segits neki, àllj ellent önmagadban a gonosznak, tudsz jo ember is lenni csak akarni kell.

Vagy talàn egy pszichologus jobban értene a gyilkosohoz agressziv àllatokhoz valo üzengetéshez ami talàn elinditana megmozgatna bennük valamit vagy idövel beérne a "mag a tudatalattijukban"


Vagy szoval eleve halàlra lenne itélve egy ilyen vilàgnap?


Csak mert ha egyetlen ember is de ezzel megmenekülne, azzal màr életet mentettünk volna!



#uj vilàgnap #pozitiv hullàm inditàsa
2020. jún. 13. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem mindenki ért a szép szóból és a jóságból.
2020. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha erdekel vki a cikk

[link]

2020. jún. 13. 10:57
 3/7 A kérdező kommentje:
De irtam ha csak egyetlen ember/csecsemö is megmenekül szerintem màr az is nagy szo!
2020. jún. 13. 10:57
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy ezt bevezetni valami büntetes enyhitessel esetleg? Mint megbànàst tanusitassal? Vagy bàrmi?
2020. jún. 13. 10:59
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted aki elrabol egy/több embert, akkor az majd egy mézes "légyszi" szóra elengedi majd őket?
2020. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Senki se hiszi magát gonosznak. Nézd meg az amerika legkeményebb börtönei c sorozatot.. a többszörös gyilkos is normális átlagembernek képzeli magát.
2020. jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Direkt linkeltem is hogy a rendöröknel is feladta magàt vki hasonlo kezdeményezésre.


Es azt is hogy pszichologusnak kene az üzenetet megirnia. A gonoszak szerintem tisztàban vannak azzal hogy àrtanak a màsiknak.


Legalabb meg lenne probàlva. Egy napos vilagbékével szerintem nem kérünk sokat, de egy csepp a tengerbe!

2020. jún. 13. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!