Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy fogadjam el, hogy talán...

Hogy fogadjam el, hogy talán soha nem találok szerelmet? Hogy egyedül kell leélnem az életem és megelégednem ennyivel?

Figyelt kérdés

2020. jún. 14. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, mert ez hülyeség.
2020. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Vagy megtanulsz úgy viselkedni és olyan ápolttá tenni a testedet, hogy legyen kedve valakinek veled lenni, vagy valami agyi, lelki hiányosság miatt nem tudod ezt a viselkedésformát elsajátítani. Egy ismerősöm senkinek sem kell, és nem hiszi el, hogy ennek a romló fogai az okai. Plusz fodrászhoz is félévente jár (nem csak vírusos időben). Egyszerűen nincs gusztusa senkinek vele kezdeni. Ő saját magát ráadásul ápoltnak tartja.
2020. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%

Amennyi külsőségekről szóló, pénzközpontú magamutogató, felszínes emberek vannak a mai világban (és ez csak durvább lesz), szerintem tök könnyen el lehet fogadni. Ma senki nem választ egy életre párt, ahogy a 19. században. És az a kor nem jön vissza.


Biztos vagyok benne, hogy ma egyedül lenni sokszor még jobb is. Hiszen alapból brutál mennyiségű élményt és információt kapsz emberek társasága nélkül is. Filmek, játékok, videók, zenék, szinte ma már egy hetet el tudsz úgy tölteni, hogy 0-24 jól érzed magad.

2020. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

Adom amit a hármas ír!


A kettes meg röhej. Miért kéne beállni a szerepjátszók közé?

2020. jún. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Haaaat, nem tudom. Akinek a romlo vagy csale fogaim miatt nem kellek, azzal szerintem alapbol nem egymast keressuk.

Ugy eleg jol bele lehet nyugodni, ha el kezdesz azon gondolkodni, hogy tobb, mint valoszinu, hogy a kapcsolatod nem fog semmit se erni azon kivul, hogy rendszeresebb szexre van lehetoseg. Az nem kapcsolat, legalabbis szamomra, ha csak azert vagyunk egyutt, hogy ne legyunk egyedul.


Ha abbahagyod a ketsegbeesest, az szokott valtoztatni az ember kisugarzasan pozitiv iranyba = laza emberek sokkal vonzobbak


De persze az elfogadas az k nehez. Meditacio, onmagad megismerese segithet.

2020. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Mivel az ápolatlanság gusztustalan. Meg is van ezek szerint, hogy mért vagytok egyedül.
2020. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%
Ha senkinek sem kellesz, akkor bizony jó esély van rá, hogy valóban büdös vagy.
2020. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Aki senkinek sem kell, az legtöbbször valamit nem jól csinál. Vannak persze hót ótvar kinézetű férfiak, de az talán millióból egy.
2020. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Miquel, a bölcs, te nem akarsz valami életmód-tanácsadás blogot írni?
2020. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem, kedves utolsó. Az életmód-tanácsadás blogokat a hallatlan élettapasztalattal rendelkező, tévedhetetlen fiatalok írják. Az én koromban már tudja az ember, hogy valójában milyen kevéske tudásnak is a birtokosa. Én, ha nem bírok a grafomániámmal, történelmi életrajzi regényeket írok.
2020. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!