Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire nyomja rá az ember...

Mennyire nyomja rá az ember életkedvére a hatását az, ha éppen egyedül van és egyedülálló?

Figyelt kérdés

Úgy érzem most mintha kicsit zátonyra futott volna az életem. Egyedül álló vagyok és ha megnézem a volt osztálytársaimat, ismerőseimet már a legtöbbjük nős és gyereket nevel és én pedig egyedül vagyok.

Nagyon el tudok néha szomorodni ez miatt mikor belegondolok, hogy nekem még mindég nincs párom és nem adattak meg eddig ezek a dolgok. Próbálkozom de nem állt még össze. Tudom, hogy butaság de úgy érzem néha mintha ez valamiféle verseny lenne és én egyre jobban kezdenék kifutni az időből és egyre esélytelenebbé kezdenék válni.

Mivel tudnátok egy kicsit feldobni az élet kedvemet és a kedély állapotomat? Esetleg tunátok adni valami reményteli tanácsot? Köszönöm.

33ffi



2020. jún. 6. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd a dolgok jó oldalát is.Nekem van egy barátnőm aki ma írta a 3éves kisfiukról aki nem igazán beszél azt diagnosztizálták valószínűleg autista.Vagy nem vagy kapcsolatban csalfa nővel. A főnöknőmet elmondása szerint már csalta meg a férje és ki tudja ezt nem teszi-e.Vannak az egyedülléttől rosszabb állapotok is pl.egy sérült gyerek vagy ha egy kapcsolat valójában nem nyújt boldogságot.
2020. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Énis egyedül vagyok féléve 29/f

Szerintem ne aggódj.attól nemlessz jobb. Ez nemjelent semmit. Ugyanúgy értékes vagy sőt értékesebb is lehetsz azoknál is akik kapcsolatban vannak nem ez a mérvadó.

2020. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a közösségi médiát.. máris jobb lesz a kedved.
2020. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja fészbuk stop. Kimenni a természetbe sportolni horgászni.
2020. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neten is lehet ismerkedni, nem rossz dolog az. Nem facebookon, vannak azért elég normális ismerkedő oldalak. Ma már mindenki fent van az interneten, biztos akad rendes ember is. De először javíts a kedélyeden, mert szomorkodva nem lehet ismerkedni.
2020. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Apám 40 éves volt, amikor megismerte anyumat azóta is együtt vannak és boldogok. 4en vagyunk testvérek, szóval még van időd, bár húzzál bele.😃

Ha ez számít sok 20-25 körüli lány szereti a függetlenséget, amit a saját korosztályában lévő srácok nemigazán tudnak biztosítani...

2021. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!