Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek emiatt?...

Hogyan jellemeznétek emiatt? Nagyon szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig csúfoltak általánosban a biciklim miatt. Ezért barátnőm nekem akarta adni az övét, mert ő újat kapott mondtam hogy nem kell, mert túl nagy érték stb. Aztán mégis elakartam vinni, de meggondoltam magam addigra kitolta és bezárta a kaput. Én haza vittem, mert otthagyott vele. Végül kiderült, hogy nem akarta nekem adni csak a reakciómra volt kíváncsi. Ezután suliban ezzel piszkáltak, hogy milyen ember vagyok. Nagyon szánalmasnak érzem magam. És szarul is esik, hogy ennyire rábeszélt közben meg csak átvert.
2020. jún. 16. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy rossz hirem. Nincs baratnod, csak egy ismerosod aki jatszani probalt veled.


SZerintem vidd vissza a biciklit es szakitsd meg a kapcsolatot vele, az iskolaban meg probalj meg nem foglalkozni ezekkel. Szeptemberre ugyis elfelejtik.

2020. jún. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Egy igazi barátnő ilyet nem csinál.


Vidd vissza a biciklit, nehogy a végén feljelentsen lopásért. Egy ilyen embertől kitelik. Én többet nem találkoznék vele, az iskolában sem -beszélnék vele többet.


Ebben az esetben te egyáltalán nem vagy hibás. Nem te vagy szánalmas, hanem a "barátnőd", és azok, akik emiatt beszólnak.

2020. jún. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Nincs barátnőd.

Legalább megtartottad a biciklit?

2020. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A csaj a szánalmas, nem te.
2020. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Másnap már nála volt a bicikli, de úgy érzem nagyon szánalmas voltam, hogy elmertem végül fogadni, vagyis hát rám erőltették. Meg ha mindenki arról beszélt milyen ember vagyok akkor nem is érhetek sokat emiatt.
2020. jún. 16. 08:41
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Ti hol éltek, hogy ilyeneket problémáztok??? Mi fura van abban, hogy barátok, haverok egymás biciklijét használják??? Ne fogd már fel ennyire tragikusan.

Meg még oda jársz, abba a suliba? Még mindig általános sulis vagy?

Lépj túl ezen.

2020. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
9 éve volt
2020. jún. 16. 08:47
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
9 éve?????? Nem már. Az a szánalmas, hogy még ezen pörögsz.
2020. jún. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igyekezz ezen túltenni magad. Felejtsd el, emiatt ne szomorkodj.
2020. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

WOW 9 eve tortent??????????????????


Ezen azert mar tul kellett volna lepned.

2020. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!