Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan értékelnétek, jellemezn...

Hogyan értékelnétek, jellemeznétek 2019-et, milyen év volt számotokra?

Figyelt kérdés

2020. jan. 1. 10:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%
Elég gyenge és gyászo(ló)s kezdés, viszont ígéretes zárás.
2020. jan. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Pokoli. As per usual.
2020. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
rengeteg munka, kevés pihenés, sok tanulás.
2020. jan. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Ultrafos.
2020. jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%
Jó év volt. Anyagilag nem, de egyéb tekintetben nem panaszkodhatom. Volt egy szerencsés kimenetelű baleset a családban, annak örülök, hogy nem lett nagyobb baj. Amit elterveztem, annak nagy részét sikerült megvalósítani. A melóhely a második félévben borzalom lett, idén váltok. Remélem nem lesz rosszabb a 2020 sem, mint az előző.BUÉK mindenkinek!
2020. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös nem történt, nem voltak nagy változások. Se pozitív, se negatív.
2020. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy diagrammal jellemezve, ami a 0-ról indul: az év elején halad a +5 felé, nyár környékén átmegy +6,5-ig, majd október-november környékén visszatér +4-re, az év végére lemegy +3-ra.
2020. jan. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Rossz, rengeteg valtozassal.

Haromszor koltoztem,

Haromszor valtottam munkahelyet, ha azt a 2 honapot nem szamitjuk, amikor 1-2 hetig voltam helyeken, mert annyira borzalmasak voltak. Mondjuk most vegre megtalaltam a jo munkahelyet, jo emberekkel. Csak sajnos meg mindig nem azt csinalom, amit szeretnek.

Hiztam 10 kgt a stressz miatt.

A "barataim" annyi csalodast okoztak, hogy vegulis 2 hete forduloponthoz ertem, ugy dontottem, hogy eleg volt. Vagyis jelenleg total egyedul vagyok vagyok.


Ami jo, hogy a kollegaim nagyon kedvesek vegre, a munkahely olyan, hogy nem akarjak kihajtani a belem, hogy 3 helyett dolgozzak, sajnos, mar ez is pozotivum. Es talan kezdek megerosodni lelkileg, es nem hagyom, hogy bantsanak.


Remelem 2020 azert jobb lesz.

2020. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Mintha nem tudnád, hogy a gyakorisok 90 százalékának minden napja, perce szenvedős, magányos, depressziós, unalmas, és alig várják hogy vége legyen az életnek. Tehàt sok pozitív választ ne várj, mert a panaszkodásuktól elmegy az ember életkedve.
2020. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%
Tulajdonképpen nagyon sok jót kaptam ettől az évtől. Van viszont egy álmom már több, mint 2 éve, ami most sem teljesült és előreláthatólag soha nem is fog.
2020. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!