Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznétek egy...

Hogyan jellemeznétek egy egyszerű embert? Mitől lesz valaki egyszerű?

Figyelt kérdés

2019. máj. 12. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ostobácska emberekre mondják, ha nem akarják megbántani.
2019. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Az erkölcsös, buta ember egyszerű, az erkölcstelen, buta ember pedig hülye f4sz
2019. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Unalmas, egyhangú, élettelen emberekre hasznalnám.
2019. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aki kiszámítható, nem tévesztendő össze az unalmassal, de tudod milyen reakciói lesznek. pl. a trollok tudják mire számíthatnak, mert beleállsz a játékába, nem bírod ki, hogy ne igoráld. Megemlíteném a bombanős kérdezőt, szerintem röhögött, mint a pengős malac, mert pontosan azt kapta a többségtől, amire számított.
2019. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az egyszerűről egy naív, kissé földhözragadt ember jut eszembe. Nem gondol túl semmit, nem tétovázik, csinálja amit kell, amit meg nem azt nem. Egyszerű humora van, kiszámíthatóan viselkedik.


Nem feltétlen hátrány ez, én kifejezetten szeretem az egyszerű embereket. Relaxálóak.

2019. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A bombanős emberke is igazából egyszerű. Azt kapta amit akart, nevetséges! :D és? Jobb neki? Tudjuk, hogy nem, mert ez szimplán az emberi gondolkodás alacsony szintje, tehát szenved.

Alalvetően én is a buta emberekre használom, bár nem szoktam velük foglakozni így ritkán mondom, de a második hozzászólása is megér egy misét! :D

2019. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű ember, egyszerű, átlagos életet él, nincs rajta nagy felelősség, és nem vágyik többre. Nem képes elvont gondolkodásra. Gyűlölöm ezt a kifejezést, de nagyjából akire azt mondják "proli", na nekem nagyjából ő az egyszerű ember.
2019. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!