Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bunkózik ennyi elvileg...

Miért bunkózik ennyi elvileg intelligens egyetemi hallgató lány ha nem tetszik nekik valami?

Figyelt kérdés

Lakásokat adok ki, egyetem közvetlen közelében, új építésűek. Magam nem vagyok milliomos, mindössze jó időben (a lakásárak mélypontján, pénzt örökölve) vettem 4 db másfél szobás lakást, akkoriban 48 millió forintért (fele hitelből). Idén tavasszal jártak le a szerződések és szerencsére akik gondba kerültek anyagilag, azok minden gond nélkül, a teljes kauciót visszakapva tudtak elmenni. Most hirdetem újra a lakásokat, de hihetetlen bunkóságokkal szembesülök. A házban lakó csinos, udvariasnak tűnő lány, akivel szoktam találkozni a folyosón, írt üzenetet a Facebook postomra, hogy mennyi lenne a bérleti díj? Jópofizott (jaj mi ismerjük egymást, hogy vagy, stb) Leírtam hogy x összeg + rezsi + közös. Órákig nem jött válasz, majd annyit írt vissza, hogy “Meg a jó anyád ...” Az ár a múltévi (ami átlagár a házban) -20% a helyzetre való tekintettel. Más egyetemista lány is írt, ugyanaz a nyalizás, biztosra mondta hogy kell neki “légyszilégyszi ne add ki másnak, holnap írok” majd amikor írtam másnap neki hogy akkor hozni kéne a 2 havi kauciót, nem válaszolt. Írtam neki később hogy a következő naptól másnak ki fogom adni ha nem válaszol és nem értem miért nem ír ha már annyira fenntartatta velem eddig? A válasza rögtön ennyi volt: “azért mert kisnyúl :D”

Ilyenből volt vagy 7 db. Nagyon csodálkozok, főleg hogy maximálisan udvarias ember vagyok. Volt olyan is aki az ár után annyit se írt, hogy köszönöm nem, hanem egyszerűen letiltott! Mégegyszer mondom, nagyon reális az ár, sőt annál is 20%-al olcsóbb.

Egyébként már ki is vették a lakásokat Augusztus 1-től. De akkor sem értem mi ez a stílus. Ilyet földművesektől se szokott hallani az ember akiket bunkónak mondanak a nagyvárosiak. De hogy egyetemre felvett lányok így kommunikáljanak az megdöbbentő.


2020. jún. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Ha azt hiszed,hogy az egyetemista az intelligens/művelt/kulturált ember szinonimája,akkor fognak még meglepetések érni az életben.
2020. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

Sok nő hiszi azt, ha bedobja a szexi mosolyt, kirakja a didiket, meg szűk farmer, stb...akkor automatice megnyílnak a pénzcsapok.

És hihetetlen parasztba tudnak átmenni, amikor nem így lesz.

Sokszor engem is behülyítettek, rá is faragtam sokszor, na ennek egy ideje vége.

2020. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Semmivel se intelligensebb egy egyetemista mint mondjuk egy szakmunkás képzős. Sőt a legtöbbjük utcaseprő szinten van agyilag. Egy rakás dolgozni nem akaró léhűtő.
2020. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!