Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is üres az élete?

Másnak is üres az élete?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy változtatnék ezen.

A munkám nem tölt fel, eladó vagyok parfüm és műköröm üzletben.


Sosem volt nagy baráti köröm ez annyira nem zavar. Mindig is a munka és porgésben éltem szüleim vállalkozásai miatt.


Hobbim nem volt, körülbelül egy kmes vonalon élem a mindennapokat.


Munka után otthon vagyok és semmit nem csinálok.

Sosem voltak céljaim és nem tudtam mit akarok 5év múlva..


35f


ápr. 28. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, de mi akadályoz abban, hogy beiratkozz valami programra, ami érdekel?
ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Mi a kérdés?

Leírtad az életviteledet,mivel ilyen a természeted ilyen is maradsz.

Hogy másnak is üres az élete?

Igen,8-9 milliárdan élünk a Földön,valószínűleg vannak jópáran,akiknek ilyen üres az életük.

ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Tudom ajánlani ezeket: asszony, gyerek, kutya, macska
ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Attól függ, mi érdekelne. Ha körülnézel, mi az, ami kíváncsivá tesz? Mit képzelsz el szívesen, ha csak úgy elkalandoznak a gondolataid? Ezekre kellene jobban koncentrálni.


Az életed nem üres. Semmiképpen sem, hiszen te éled, te vagy benne. A te gondolataid, érzéseid és vágyaid. Minden, ami te vagy. Ne becsüld le magad.


Feküdj ki a napra,a fűbe. Lesd a kék eget és gondolkozz el rajta: "Mire vágyok én?"

ápr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Paul Atreides ***** válasza:
65%

Nekem a belsőm üres, nem az életem.


Igazából nála az a gond, hogy a szürke hétköznapokban éled az életed és minden napot kb ugyan úgy telik el.

ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így ha tényleg ez volt a kérdésed.
ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak akkor nem lesz üres ha betöltöd valamivel. Munka után keress valami érdekes elfoglaltságot. Vagy vegyél ki szabit és csapj egy körutat valahova.
ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megragadni magadban, hogy mi hiányzik. Mitől lennél boldogabb. Mire vágysz. Ha ez megvan, majdnem készen is vagy, mert csak el kell kezdeni megvalósítani. Ha nem sikerül azonnal, már az igyekezet is lelkesíteni fog.
ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Gyerekek, erre jó a prikézsia. Tutira nem érzed üresnek pont fordítva, túl színes, csak nem a nekünk tetsző színekben pompázunk.


Erről eszembe jut egy régi jelenet egy filmből:


Kérdi az egyik szomszéd a másikat: Nálad van gáz?

Mire az feleli: Nálam csak az van!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!