Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szép mellei...

Szerintetek szép mellei vannak Lady Gaganak? Erdekes, hogy ő még nem muttette meg magát! Jó hogy vannak még természetes nők.

Figyelt kérdés

2020. jún. 20. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem gyönyörű és tehetséges nő amúgy. És király, hogy bevállalja azt a merész stílust. A mellei is szépek
2020. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy énekesnőnek pont nem a melle a lényeg...
2020. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
Azokon a képeken ahol önmaga, tehát nincs túlsminkelve, kifejezetten jól néz ki. És klasszak a mellei az biztos
2020. jún. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem teteszenek a mellei, logosak.
2020. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha nálad a csöcsei a szempont egy énekesnek...
2020. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nalam nem, de sajnos ilyen felszínes világot élünk es klassz h Gaga ezt felulirja!
2020. jún. 20. 13:03
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

A cicije most nincs előttem, és nem tudom, hogy ki mit tart műtétnek, de a szája fel van töltve, a szemöldökénél megemelték az arcát, az orrműtét nyilvánvaló, az állcsúcsában implantátum van, és vagy tölteti, vagy implantátum van a járomcsont-halánték vonalán is.


Mivel sokat hord parókákat, ezért nem tudni, hogy tényleg felvarratta az arcát, vagy csak a folyamatos haj hátrafogás miatt lett emeltebb az arca.


Amúgy én is szeretem, csak azt nem szeretem, ha valaki, aki nem természetes, annak van nézve, mert így a természetest igénytelennek fogjátok gondolni. Nekem tetszik, hogy felvállalja, hogy botoxoltat meg töltet.

2020. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
A "szép" az talán sarkított,de jó mellei vannak.
2020. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!