Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt életképtelenek,...

Vannak itt életképtelenek, akik eljönnének velem Máltára hogy egy kicsit elbeszélgessünk a máltai lányokkal?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VviXrf5QB0Q

Róla és a barátnőjéről lenne szó.


2020. jún. 20. 23:49
1 2
 1/11 Thispain ***** válasza:
94%
Én olyan életképtelen vagyok, hogy nem hogy beszélgetni, eljutni sem tudnék hozzájuk. Bár, ha a Business class kiterjed Budapestig, lehet, hogy útba esek nekik.
2020. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel életképtelen vagyok, nincs munkám sem, így pénzem sincs az utazásra. Pedig mentem volna. :(


(el ne hidd)

2020. jún. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj, de nekem egy ilyen ember nem ér annyit se mint a bevásárló kocsiban a százas, gondolod, hogy repjegyet veszek csak azért, hogy ennek a túlhypeolt nyikhajnak a képébe dörgöljem amit gondolok róla?

Köszi, inkább kihagyom :D

2020. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Most mi ez a felhajtás körülöttük? Csodálkoztam hogy valami 100 körüli feliratkozósak, de Puzsér videót szentel nekik.

Szerintem ne ingyenreklámozzuk őket, vagy legalább írd oda a kérdéshez, hogy csak erős idegzetűeknek :)

2020. jún. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Áh, én egy egyetemista vagyok, engem a két csaj tuti meggyilkolna helyben
2020. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én meg akarok bizonyosodni róla élőben, hogy ez csak egy social eyperiment prank.
2020. jún. 21. 00:06
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Nagy hiba a videóban, hogy általánosítanak. Amit a lány mond, a fiatalság nagyon kis rétegére igaz csak. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez a videó hirtelen felindulásból készült és előbb vagy utóbb nagyon meg fogja bánni, hogy ehhez adta az arcát. Szerintem kellett volna aludnia párat, vagy elszámolni százig, mielőtt videó kamerát ragadott.


Ha valaki utálja a saját generációját, ez nem tartozik több ezer emberre. Ezt meg lehet beszélni barátokkal, rokonokkal de ne járassa már le magát és a generációját tízezrek előtt. Szerintem...

2020. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

sajnálom, nagyon szívesen mennék, de éppen főállásban életképtelenkedek (értsd: dolgozok meg egyetemre járok meg vizsgaidőszak és a szüleimtől is kapok még pénzt néha, tehát élősködök is)

nagyon szeretnék veled tartani, de momentán tele a naptáram, majd ha lesz egy sugar daddym, meg vállalkozó szülőkkel rendelkező barátnőm külföldön, akkor én is nagyon sikeres leszek önerőből és rá fogok érni...

2020. jún. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Jelenleg nincsenek szüleim akik kinyalják nekem és finanszíroznak, hogy azt letagadjam és szidjam az ilyeneket. Szüleim vannak, de normálisak. Ha valaki ilyen elcseszetten gondolkozik ott a családban is lehet baj. Talán több tarkón b@szás illett volna. Egyébként egy ponton látszódik hogy a máltaiak is hülyének nézik mert egy helyben visítozik.
2020. jún. 21. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Én nagy rajongójuk vagyok az első számú ( vetélytárs hiányában). Már tudom szerencsére, ha nincsenek céljaid és nem rendelkezel semmilyen használható végzettséggel, még lehet belőled fotós Máltán.


24/életképtelen

2020. jún. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!