Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire normális, ha van...

Az mennyire normális, ha van egy ismerősöm aki kicsit gyerekes és 19 éves létére sokkal fiatalabbnak néz ki, és az apja babusgatja? Így magához húzza meg megsimogatja. Szerintem ez undortó.

Figyelt kérdés

Na meg megveszi neki az új iPhone-t a faterja meg mindent. az én apám legalább katona iskolába akart iratni, annak ellenére hogy nem jött össze. én férfi lettem ő pedig hát, ilyen félig hosszu haju 19 éves kisfiú....


szerintetek az apja rontotta el?


2020. jún. 21. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem őt szeretik.
2020. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Irígykedsz, mert normális, szerető apja van!
2020. jún. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem irigykedem
2020. jún. 21. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megölellek apukád helyett virtuálisan..


Sajnálom, hogy így kellett felnőnöd, minden gyerek nemtől függetlenül megérdemli, hogy kimutassák felé a szülei a szeretetüket.

2020. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért hiszitek azt hogy irigykedem rá? Írtam hogy szerintem nem éppen gusztusos és normális. lehet angolúl kellett volna írnom? vagy valamit elírtam? lehet hogy szereti, de ez akkor sem normális.
2020. jún. 21. 19:30
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

De az. Felnőttek is ölelik és szeretet adnak a másiknak, akár simogatás, akár ölelés, akár puszi formájában. Pláne szülő-gyerek viszonyban. Értem én, hogy szerintem ez nem normális, és azért gondolod ezt, mert nem volt alkalmad megtapasztalni milyen, ha kimutatja a másik a szeretetét. Ez szomorú, ezért küldtem a virtuális ölelést.


Ha a barátod és nem az apád, akkor is normális megölelni a másikat, ha sima szeretted, akkor is, amennyiben ez mindkét félnek jó. Egy ölelés, kedveskedés pedig ritkán rossz valakinek. Ha az anyja teszi ezt a lányával, akkor is fujjognál? Az is csak szeretet, mindegy ki a fogadó/adó fél.

2020. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó lehet igazad van, de akkor sem éppen férfias. én nem erre lettem nevelve.
2020. jún. 21. 20:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen védekezel, de felejtsd már el hogy más életében túrkálsz. lehet hogy ő 10x boldogabb nálad. Miért foglalkozol más életével? A sajátodat építsd, egyszer élünk a tudomány jelenlegi állása szerint, használd ki.
2020. jún. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, hogy szereti őt az apja. Nincs ebben semmi rossz. Nem attól lesz férfias valaki, hogy nem mutatja ki az érzelmeit.
2020. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"az apja babusgatja? Így magához húzza meg megsimogatja."

"az én apám legalább katona iskolába akart iratni"


Az viszont egészen más, ha a katonatársaid babusgatnak esténként?!

Az amolyan katonadolog...

2020. jún. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!