Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek baj, vagy normális...

Szerintetek baj, vagy normális, ha 5-6 évvel fiatalabb barátaim vannak?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimmal nem nagyon barátkozok, mert felfágósak, stb. Van pár tőlem fiatalabb srác és velük szoktam lógni. Ez normális? 17/F
2017. nov. 2. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Háát.. Bajnak nem baj, csak nagyon furcsa, hogy 17 évesen 11-12 éves barátaid vannak.
2017. nov. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És mit csináltok, beszélgettek, vagy legoztok?
2017. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugye, ezt mondom én is, hogy ez normális? Focizunk, hülyülünk stb
2017. nov. 2. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
hát ebben a korban sztem nem annyira normális... egy 25-30 évesnél már normális, de egy 12 éves még nincs azon a szinten semilyen téren, mint egy 17 éves, én 17 évesen cikinek is tartottam volna 12 évesekkel lógni... gyerekesek, meg mittomén
2017. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ez így egy kicsit gáz, mert amikor velük lógtam és összefutottam pár osztákytársammal egy kicsit cikinek éreztem magam. De jöhet még válasz!
2017. nov. 2. 17:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Néha kicsit gyerekesek vagyunk, de többnyire komolyabban beszélgetünk és viselkedünk.
2017. nov. 2. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 20 vagyok és vannak 14-15 éves barátaim is ( de 30 körüli is). Mondjuk csak ritkán találkozunk, de volt, hogy egy eseményen végig velük voltam :)

Habár csavar a történetben, hogy mindeki aki nem ismert egyidősnek nézett velük. :D

Viszont jól el tudunk beszélgetni, nem érdekel mások véleménye, jól szórakozom velük is. Sokkal értelmesebbek, mint sok korombeli. Néha beszélgeteseknél érződik a korkülönbség, vigyázok, hogy mit mondok, mit nem, de amúgy semmi különös. :)

Egyébként is pár év múlva az a néhány év lényegtelen lesz, de a barátság megmarad :)

2017. nov. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszi a pozitív hozzászóládt. Akkor nem csak én vagyok így:) Igen, én is úgy érzem, hogy némelyikük sokkal értelmesebb pár korombeli ismerősömnél. Jobban megértjük egymást.
2017. nov. 3. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!