Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám új barátnője fiatalabb...

Apukám új barátnője fiatalabb mint én. Ez normális?21/L

Figyelt kérdés
Apa 40 éves és összejött egy 18 éves lánnyal.Szóval a nevelőanyám fiatalabb mint én. Mit reagálnátok erre? Normális dolog hogy miután elváltak anyával utána ilyen kis csitrik után szaladgál?
2020. máj. 19. 09:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
Az összes elvált ferfi ezt teszi. 40 evesen még simán bírja az állóképességük jobbik esetben, miért ne tenne akkor. És attol mert össze jött apáddal, még nem a nevelőanyád, csak apád barátnője.
2020. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%

Apukád egy fiatal pasi. Ha elvált, egyedülálló, akkor miért ne élvezhetné az életet?

Attól még ez a lány nem lesz a te nevelőanyád.

2020. máj. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
neveleőanyád? nyugi, csak k*rni fognak, nem lesznek sokáig együtt.
2020. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%

Először is ő nem a nevelőanyád. Csak apud barátnője, akihez relatíve semmi köze. Ha akarod utálhatod, ha akarod lehetsz a barátnője. De ahhoz nincs közöd hogy apud kivel osztja meg az életét.

Egyébként én 23 éves vagyok, párom 52 éves, és van gyereke aki 26 éves.

2020. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem normális, de elég gyakori. Kicsi az esély rá, hogy tartós kapcsolat legyen belőle (persze, nem kizárható). Nincs mit reagálnod rá.
2020. máj. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
16%

6 miért ne lett volna az?

a 15 nem lenne normális de 19 évesen már felnőtt volt..

2020. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
Úgy látszik, apádnál beindult a kapuzárási pánik.. elég szánalmas, dehát ez van..
2020. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
74%
Ne aggodj nem kell anyunak hívnod,2honap milva sehol se lesz a 19kis qwa
2020. máj. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%
Milyen utálkozó besavanyodott emberek vannak itt. Úgy látszik ti tökéletesek vagytok. :D A csaj egyből egy kva, mert egy negyven évessel van együtt, holott az apuka is 19 éves volt mikor már gyereke született. Kapuzarasi pánik? Miért, mert egy 40-es férfi megdöngeti a 20 éves leányzókat a felesége utan? Tegye csak, ő is egyszer él. Nem kell hogy penzes legyen apuci, a legtöbb filmsztar akit ma hypeolnak pl szuperhős filmekben mar mind 40-es, mégis mindenkinek utánuk csörög a nyála, mert jól néznek ki.
2020. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
77%
Van egy érzésem, hogy akik olyan könnyen kezelik ezt a témát, hogy a 40 éves apuci a lányánál fiatalabb csajokat fektet meg, azok férfiak. Ellenkező esetben nem tudom mi lenne ezeknek a véleménye, ha pl. az volna a kérdésben, hogy "21 éves fiú vagyok, és a negyven éves anyám nálam fiatalabb, 19 éves pasikkal jön össze". Akkor is az volna a válasz, hogy persze, miért ne, élvezze ő is az életet.
2020. máj. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!