Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalomhiányos, főleg...

Önbizalomhiányos, főleg dagadt embereknek miért van óriási hangja?

Figyelt kérdés

Anyósom és sógornőm ilyen. 155 cm mindkettő, ehhez 90-100 kilósak és olyan hangerővel ordítanak amikor okuk sincsen rá, hogy leszakad az alattuk lévő út is. Múlt héten voltak nálunk, csendes utca, nem szokás üvölteni. Szó szerint a madarak is felrepültek a környéken! Mindkettő szuperokosnak hiszi magát, tökéletesnek, megy a facebookon “az igazi férfiak nem játszanak csontokkal mint a kutyák”, stb. Valójában tudom, hogy mennyire sebzett emberek! A sógornőt gyerekkora óta ismerem, láttam ahogy szivatták, csúfolták, kiközösítették. Ma már akkora arca van, hogy mindenkit lenéz, ő nevet ki másokat, pl egy szép, igényes nőnek képes a szemébe mondani, hogy “te csak úgyis arra kellesz a férfiaknak, bezzeg én főzök, mosok, takarítok és én vagyok az igazi anya akire a férfiak vágynak”. Az anyós a világ legokosabb nője cím birtokosa, mindenhez (is) ért. Valójában 8 általánosig jutott, de gazdasági tanácsokat osztogat a saját köreiben.


Az ilyen emberek valaha belátják, hogy ők sérültek? Vagy annyira beleélték magukat a szerepükbe amit védekezésként alakítanak, hogy már el is hiszik?


2020. jún. 22. 10:02
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%
Mert prolik. Ennyire egyszerű. Bármit odatennél jelzőnek, és mellé még valamit, arra az lenne a válasz, hogy tirpák prolik.
2020. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Az önbizalomhiány inkább halk hangal jár, mert nem mered megfelelően kifejezni önmagad.
2020. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ami nincs azt hangosan kell előadni h ha már nem látható, legalább hallható legyen a hiánya.
2020. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt gondolják, hogy a nagy test hatására fel vannak jogosítva az önérvényesítés legmagasabb fokának a kihasználására, mert úgysem mer szinte senki nekik menni.
2020. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
100%
Nincs köze a nagy testhez, inkább az alacsony intelligenciához. Minél butább egy ember, annál hangosabb, harsányabb, mert valahogy érvényesülni akarnak. Persze mellé elhiszik maguknak azt is, hogy mindenki más hülye, csak ők helikopterek.
2020. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!