Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem rohadt vicces...

Csak szerintem rohadt vicces ez a hir?

Figyelt kérdés

Kb 5 perce nem birom abbahagyni a nevetest :D


Zoomon tartottak tanevzarot (online, videohivas keretein belul es kb 300an voltak egyszerre bejelentkezve), mire egy idegen ferfi valahogy belepett es onkielegitest kezdett el vegezni mindenki szeme lattara.


Oke, pedofil es perverz a csavo, de ennel nagyobb trollkodas a vilagon nincs. :D


2020. jún. 22. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen, csak szerinted. Borzasztó primitívnek kell lenni ahhoz, hogy egy maszturbáló férfin képes legyél röhögni.
2020. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ebben semmi vicces nincs.

Közönséges és gusztustalan.


Ha a diákok léptek volna be és lejátszanak egy videót, amin az iskolaigazgató táncol az irodájában, az vicces lett volna.

2020. jún. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem ez inkább k-rva undorító. Gyerekek voltak ott javarészt, Jézusom. Beteg f-sz.
2020. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Küldd el a cikket :D Olyan jókat szoktam röhögni az ilyeneken.
2020. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Te ezt tényleg viccesnek találod??? Komoly gondok vannak a fejedben, ha ezen röhögni tudsz...De komolyan!
2020. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
Nekem is küldd el :D
2020. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok retardált, semmi szellemi problémám nincsen, mégis elfojtottam egy nevetést, hogy ilyen tényleg van. :'D


Értem én, hogy ez nem jó és nem is szép, és nem is az az érdekes, hogy egy férfi élőben csinált magából felugró reklámot felirat nélkül, hanem a helyzet, hogy jött ez össze, meg úgy a reakciók.

2020. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Én is röhögtem most, de ha én is néztem volna, rohadtul kiakadtam volna, utálom az ilyen embereket.
2020. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Na, nem kell itt alszenteskedni... :D


Rtl klub oldalan van fent asszem :D


De tenyleg abszurdum amugy. Oke, tarsadalmilag egy fokkal kevesbe lett volna megbotrankoztato, ha mondjuk egy ceg meetingjere sikerul belepnie, de gondolom nem ez volt a csoka celja. :D

2020. jún. 22. 13:35
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nem csak szerinted vicces.

De a többi kretént sem értem, aki röhög rajta. Alacsony lehet az ingerküszöbötök... Ez nem vicces, ez gáz.

2020. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!