Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyvet ami tele...

Tudtok olyan könyvet ami tele van megdöbbentő csavarokkal, okos, mégis rohadt vicces?

Figyelt kérdés
Ahol már sírva röhögsz a komikus helyzetek miatt, viszont egy fejezettel később már azért sírsz mert meghalt valaki/ valami borzasztó történt. Szóval egy rendes érzelmi hullámvasút. Bármi jöhet és előre is köszönöm a válaszokat :DD

2015. jún. 5. 18:41
 1/2 anonim válasza:
0%

Két szó: Leiner Laura

Humoros, tinikről szól, van benne szerelem, megdöbbentő.... Ha 12-16 évesig vagy kb akk csak ajánlani tudom. Az összes könyvét, de ha valami tartalmasabra vágysz akkor Szent Johanna Gimi

2015. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az szjg-ben nincs semmi csavar, tiszta unalom az egesz (sot en meg viccesnek se talaltam), a tobbi konyverol pedig ne is beszeljunk. En inkabb a voros pottyos konyveket ajanlanam, de ha valami tartalmasabbra vagysz ott van pl. A galaxis utikalauz stopposoknak (Douglas Adams), Egy kulonc srac feljegyzesei (Steven Chobsky). Sajnos mas humoros konyvet nem tudok, olyat nem igazan szoktam olvasni, de ha csavarokkal teli tortenetre vagysz ott a Tronok harca. :D Barki meghalhat anelkul h szamitanal ra. :D
2015. jún. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!